Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet a bevonzott rosszat...

Hogy lehet a bevonzott rosszat valahogy eltűntetni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok. Már tavaly nyár óta nagyon szeretnék dolgozni, de tavaly nyáron nem jött össze. Aztán év közben is keresgéltem, de mindig vagy nem fért bele az időmbe, vagy mindig volt valami egyéb, ráadásul bejárós vagyok, ami 3 órát elvesz minden nap, így suli mellett elég nehéz volt. De utólag úgy érzem, csak a saját lustaságom volt az, ami megakadályozott. Nagyon sokat variáltam, sok munkára jelentkeztem, aztán mindig volt valami, ami miatt mégsem fogtam neki. Most már nyárra tényleg nagyon szeretnék valami munkát, de már hiába jelentkezem bármire, már én nem kellek sehova. Úgy érzem, ez a sors keze: eleinte én variáltam, válogattam, most pedig nekem nem jön össze semmi. Már annyira bennem van, hogy úgysem sikerül, miért sikerülne, hisz az előző 10 sem jött össze, hogy szerintem már bevonzom a rosszat. Eléggé félek, hogy nem lesz munkám nyárra, és nem lesz pénzem. Mit tehetnék? Lehet ez rossz energia? Hogy tüntessem el?
2011. máj. 18. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem bevonzott rossz. Év közben több szabad hely volt, most meg kezdődik a nyár, mind a középiskolások, mind az egyetemisták is rengetegen jelentkeznek nyári munkára, így sokkal inkább megnő a verseny (~ugyanannyi, vagy kicsit több férőhelyre jóval több jelentkező).

Ez nem rossz időszak, a nyár eleje meg maga a nyár is mindig necces munka szempontjából.

2011. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Magam is úgy látom, hogy lényegében megválaszoltad magadnak a kérdést.


"Már annyira bennem van, hogy úgysem sikerül, miért sikerülne, hisz az előző 10 sem jött össze, hogy szerintem már bevonzom a rosszat"


Tiszta Agykontrollos cucc, vagy ha úgy tetszik, Vonzás Törvénye. Korábbi (negatív) tapasztalataid határozzák meg jelenlegi hozzáállásodat, s ez a nem jó. Ez maga a negatív "energia". Szerintem csak saját félelmed befolyásol.


Változtatni ezen? Pusztán az önmagadba vetett hittet kell erősíteni. Lehet hogy az nem lesz könnyű menet, de szerintem arra kell hangsúlyt fektetni. Az önéletrajzok beadását persze folytasd, tehát nem azt mondom, hogy csak otthon álmodozz, de pozitívan gondolj önmagadra. Ne a munkakereső képet erősítsd magadban, úgy gondolj inkább a helyzetre, mint aki épp válogat, mert megteheti, hogy megvárja a neki legkedvezőbb lehetőséget, ilyesmi...


Elsőre tán ostobán hangzik, de a bizakodó hozzáállással még senki sem veszített;)


Továbbá írd össze magadnak azon tulajdonságaidat, amikre büszke vagy, amik megléte jóérzéssel tölt el.

Jegyezed fel azt is, milyen munkát képzelsz el magadnak, mik az ismérvei. Nyugodtan légy részletes, társíts mellé érzéseket is (fontos!), hogyan hatna rád (s közvetve környezetedre), ha már végzed a munkát, és még egyéb praktikák...


Aztán írj, amint gördülékenyen megy minden!;)

2011. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
őőő... ezt a "vonzás törvényét" úgy hívják normálisan, hogy önbeteljesítő jóslat. Ugyanez a lényege, csak nincsen rajta semmilyen egyéb maszlag és kísérletes úton bizonyított
2011. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Frey Marci válasza:
végezd el az agykontroll tanfolyamot ott választ találsz
2011. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!