Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet megismerni és...

Hogyan lehet megismerni és programozni a tudatalattinkat? (Gyakorlati módszert keresek)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak cd-k amiket hallgatva elvileg alakíthatjuk a tudatalattinkat, de én ennél valami aktívabb tevékenységet keresek. Sejtelmem sincs igazából milyenek vannak. Szeretném kideríteni mi van az agyam mélyén, illetve hogy azokat hogyan tudom újraformálni.

Az olyan válaszokat, hogy "Imádkozz" vagy "Ismételgess vagy írj le valamit 60 milliószor" szintén nem szeretném erőltetni. Valami új és érdekes módszert kutatok ami tényleg működik.


2013. aug. 7. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire lennél kíváncsi?
2013. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pislogj többet és vegyél mély levegőt az orrodon.
2013. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
idoser
2013. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


idoser ( egy kis programocska, binuaris hang programozassal )

2013. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez érdekesnek tűnik, végre valami modern. Köszi a linket 8:21-esnek :)
2013. aug. 8. 19:14
 7/7 anonim válasza:

Attol fugg h mire akarod programozni mert elmeletileg a tudatalatti ossze van kotve a reflexekkel abbol pedig ket fajta van az akaratlagos es az akaratlan:-akaratlan:nem lehet iranyitani sem megvaltoztatni

-akaratos:ezeket mi gormaljuk pl.mint h reggel mindig 8kor eszel s egy ido utan mar gondolkodnod sem kell csak mesz s eszel. Vagy mint az ahogy ezt az egyik tudos bebizonyitotta (I.p.pavlov (ha jol tudom)) h amikor adott enni a kutyanak elotte egy fel perccel meggyujtott egy lampat...s egy ido utan mar csak meggyult a lampa s a kutya mar rogton ment. 1mondattal: ez belenk van programozva...es nem lehet atirni csak turkalni benne. Remelem h segitettem s bocs ha kimerito volt.

2013. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!