Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Fotóolvasásnál mondjuk ha egy...

Fotóolvasásnál mondjuk ha egy regény fotóolvasása után hogy tegyek fel kéddéseket magamnak ha fogalmam sincs hogy miről szól és tartalomjegyzék sincs?

Figyelt kérdés
a és hogy amikor újra szuperolvasom akkor minden soron vigyem végig a tekintetemet és ami megragad azt olvassam el? vagy hogy? akkor is a fotófókusz állapotba legyek
2013. máj. 1. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Van egy felvetésem, az agyad ahogy olvasol kiépít újabb és újabb szinapszisokat, ezzel áll össze a memóriában a tartalom, akármilyen űrtechnológiás idő és munkaspóroló módszerrel ez nem történik meg. Tehát: olvass hagyományosan. Esetleg alfa állapotban de ne bonyolítsd túl, a koncentráció is elég. De azért nagyon kíváncsi vagyok mi az a szuperolvasás, überlesen? :D Olvasás fölötti olvasás?
2013. máj. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanfolyam az évek alatt továbbfejlődött, pl szépirodalmat már nem javasolnak villámolvasásra, mert felesleges.
2013. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én ponyvaregényt szeretnék olvasni és kedves második miért felesleges kifejtenéd?
2013. máj. 2. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami értelmes emberi indokot szeretnék,mi a tökömért lettem leszavazva,melyik sorom nem logikus vagy hülyeség? Tényleg érdekel,első voltam.
2013. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!