Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvényébe ez benne van?

A vonzás törvényébe ez benne van?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy nem akkor működik a törvény,mikor akarod,és tényleg nagyon akarod. Hanem mikor ezt az akaratot,és az eszményed/álmod elengeded.Mi a véleményetek erről? Tényleg el kell engedni az akart dolgot,hogy megkapjuk?
2013. ápr. 8. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az "elengedés" önmagában az jelenti, hogy az irányítást engeded el. Az egod mindent akar irányítani de a szived ahova jön igazából elöször az információ meg a forráshoz van kötve. Tehát a helyzetet a teremtői gondviselésre is bízhatnád. Igazi teremtőröl beszélünk és nem a katolikus zagyvaságra gondolok.

Univerzum- Isten belülről fakad.


Szóval ne te mond meg, hogyan éred el az álmodat. Kérj röviden, egyszerűen érthetően és kövesd a megérzéseket, intuíciókat, számokat megerősítésekben. És áramolj az erővel egy hullámba mintha csak usznál.

2013. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez tetszik utolsó,amit írtál.
2013. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Rhonda Birne : The secret/Titkok c. könyvet bár nem olvastam, mert előre tudom, mi lenne benne és ilyen marhaságokra, nem dobálnám ki a pénzem

Ezoterikus tanítás?- ami manapság van csak sóder a javából, na és pénz azoknak akik tanfolyamok keretében tanitják. Gondolok itt a Silva féle Agykontrollra -a könyv erősen egy bar.mság! olvastam a 80 években. A gyógyító Reiki- ?? ami csak balett mozdulatok a test felett vagy tapizás valahol, minden megalapozott tudás nélkül? A pszichének esetleg (!) jó, ha valakinek labilis a személyisége.

Az Angyal-kommunikációs irányzat? Az hasonló a vallások által alkalmazott agymosással.


Ettől függetlenül a vonzás törvénye se több, mint sóder, amit eladtak és te egy homokvárat, építettél belőle magadnak! – de nagyon körültekintően, mert annyira hagytad magadat bepalizni! Mert mit sóderolnak az ilyenek? ----


„””””A vizualizáció végén feltétlenül mondjuk ki magunkban: ”kívánságom akkor teljesüljön, ha mindenki számára ez a legjobb” Bízzuk az Univerzumra/Istenre/Angyalra, hogy kérésünket miképp, és milyen mértékben, és mikor teljesíti.””””” Ez még a vallások maszlagjainál is rosszabb, mivel ma hisztek benne, nem a sötét középkorban, hanem ma, az atomkorszak idején!!


S ezt Ti el akarjátok hinni? Ma a XXI. században, amikor készül az ember kilépni a szabad végtelen Űrbe?!! Ott se Isten SE angyalok-hada semmi csak egy istentelen kegyetlen fizikai törvényszerűség van és vár az emberre, amibe még beletörhet a foga a próbálkozásainak az elején, mert még se a csillagászok se a fizikusok nem tudnak eleget arról, hogy mi vár az emberre még…OTT !!! Mivel ott NINCS IDŐ valószínűleg!!!


Szóval. azért mert valami könyv megjelenik egy jenkitől, egy inglistől egy guru eszementtől, az nem jelenti azt hogy igaz és nem pedig hazugságok tömkelege!!

2013. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor éred el azt amire vágysz, ha te magad is akarod és teszel is érte.


Mert bevonzani, legfeljebb a szerelmedet lehet, de azt is csak akkor, ha bájos a mosolyod és kedves, őszinte vagy hozzá. különben sarkon fordul és ott hagy.


De minden mást amire vágysz az életben amit megszeretnél szerezni amit elakarsz érni az életedben azért bizony tenned kell-- nincsenek csodák, csak a valóság realitása van; küzdj és bízzál önmagadban, akkor ha a körülötted levő világ is engedi, elérheted mind azt amire vágysz életedben.

2013. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hajrá, Mami, tudtam, hogy rád számíthatok, és nem kell nekem leírnom sokadszor is.
2013. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mami én is úgy gondoltam,hogy számíthatok rád a hülyeségekben legalábbis,de látom,te egy valamiben hiszel, csak a szerelemben,nem gondolod,hogy Miguel-el össze kéne házasodnotok???
2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát tudod 16/ van ám itt egy kis probléma- először is "Miguel-el összeházasodnotok???" Feltételezem Ő még fiatal én pedig már a hetvenkedésen is túl vagyok. szóval, méh jót is tenne....- de még akkor is van egy nagy akadály-- hogy a párom egy igazi vad, harcias kakas, aki minden idegen kakast elzavar...c...c...c
2013. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

11/ azt írtad--Kérj röviden, egyszerűen érthetően "


Kitől is? Ugye mert azt írtad hogy Isten bennünk van.


Mondjuk bizonyos értelemben igen, a két lelkünk által bennünk vannak a Teremtők. Ha bennünk vannak ily módon, akkor pedig önmagának kell tenni azért, hogy elérhesse az álmait.Az ember sok mindent elérhet ha van hozzá tehetsége, akarata és maga a rendszer vagy állam vagy nevezzük hatalomnak, engedi is, hogy elérhesse!


De csodák, univerzumi-isteni jótétemény, hogy majd ránk száll, vagy épp bevonzunk bármit is....nem szabad elhinni amit mostanában sóderolnak a szélhámosok!!!! Ne várj a csodákra, mert lemaradsz sok szép értelmes dologról!!!

Elengedni az álmaidat ha azok reálisak? az olyasmi mint ha valaki elengedné a szerelmet ami ott van előtte. mind kettő elérése, megszerzése az élet értelme.


....ha megdörzsölöd a két tenyeredet esetleg egy sztaniolt felemelni leszel képes, vagy megdörzsölöd a mellkasodat és odatapad, "bevonzottál" egy sztaniolt.

2013. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!