Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvényébe ez benne van?

A vonzás törvényébe ez benne van?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy nem akkor működik a törvény,mikor akarod,és tényleg nagyon akarod. Hanem mikor ezt az akaratot,és az eszményed/álmod elengeded.Mi a véleményetek erről? Tényleg el kell engedni az akart dolgot,hogy megkapjuk?
2013. ápr. 8. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem akkor működik

annyi alapja van hogy nem vágyakozással kell gondolni arra amit akarsz,és ha érzed a hiányát akkor csak erősíteni fogod,de ahhoz hogy bevonzd nem kell elengedned

2013. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Mondok valami újat. Olyan, hogy vonzás törvénye nem létezik...


Készítettek egy filmet 2006-ban és azóta ezt majmolja mindenki... agymosás...

Ilyenkor derül ki, hogy az ember mennyire egy naiv állat. Már aki... de ti azok vagytok. Mindegy, egyétek meg, amit a tv-ben láttok. Mint, ahogy Uri Gellert is megettétek, amíg ki nem derült, hogy csaló. És jöhetnének a példák.


A titok egy film volt, a filmből teória lett, a teória naiv idiótákat szült, titeket. Hajrá.

2013. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,hogy ez hogy van,de nálam tényleg mindig akkor következik be a dolog,ha feladom.

Feladtam,hogy gyerekem lehet (10 év után) és 1 hónapon belül terhes lettem,feladtam,hogy olyan párkapcsolatom lesz,amilyent akartam és szintén 1 hónapon belül eljött a nagyŐ,nagyon meg akartam szerezni egy könyvet,sehol nem jutottam hozzá,mikor feladtam,egy olyan kis eldugott könyvárushoz vitt az utam (pedig útba sem esett)ahol a könyv kiszúrta a szememet stb.,most 3 éve megint akarok valamit és most adtam fel a dolgot,hát kíváncsi vagyok...

Nálam tényleg mindig így volt.

2013. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én meg feladtam a lottót nem is reménykedtem és azóta is boldogan élek
2013. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem biztos, h feladás

Nálam úgy van, h ha félreteszem, tehát nem feladom, hanem szeretnék írni egy könyvet, de ugye úgy képzelem el, h majd.

Aztán félreteszem, nem gondolok rá annyit, de nem adtam fel, belül tudom, h fog sikerülni.

Aztán beleakadok egy emberbe, aki pont író, de nem az írás miatt ismerem meg, hanem ez csak később derül ki.

Aztán akkor már nem csak ülök, hanem teszek is ezerrel;)

2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
meg tudod mondani hogy hol olvastad?
2013. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sehogyan sem működik.
2013. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
valahol a neten,pontosan nem emlékszem. köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. ápr. 8. 22:58
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez a Feladás törvénye, a valódi Titok, az eljövendő új bestseller.


Májustól árulják majd könyv alakban.


(2500+Áfa. Webről -5%. Ha jól fogy, tuti a film is.)

2013. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
működik csak a s@eggfejek nem tudják használni. De az a ő dolguk. Aki tudja nagyon jól elvan vele és tudja az igazságot.
2013. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!