Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hisztek a vonzás törvényébe?

Hisztek a vonzás törvényébe?

Figyelt kérdés
Én például elkezdtem olvasni egy agykontroll könyvet, és szeretnék többet megtudni róla és örülnék hogyha írnátok élményeket, tapasztalatokat :))
2012. ápr. 6. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hiszek a vonzás a törvényében. :) Többször be is jött. :) Egyébként, az egyáltalán nem baj, ha kissé szkeptikus vagy! Szerintem ez igy helyes!:) Nem kell mindent elhinni, amiről olvasol!Bizonyosodj meg róla magad!;) Amikor erről olvastam, akkor elkezdtem kisérletezni, és annyi minden bejött, hogy tudtam, hogy ez már nem lehet véletlen!:) írok akkor pár konkrét dolgot is:P:) 2010-ben leírtam, hogy milyen társat szeretnék, a jelenlegi páromra kb 99 százalékban illik az, amit anno megfogalmaztam!:) Vonzottam már be sikeres felvételit is, meg kisebb, egyszerűbb dolgokat is...Van amihez hosszabb idő kell, de gyszerübb dolgok viszonylag gyorsn össze jönnek. :) Sok sikert hozzá!:)
2012. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen:)legyél optimista
2012. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 SSJGoku ***** válasza:
30%
nem létezik!! ne kergess álmokat!!
2012. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak üzenem hogy elkezdtem meditálni meg ilyesmi és hiszek benne hogy összefog jönni csak még nem probáltam ki mert félek mivan ha nekem mégsem jön össze amit szeretnék és akkor csalódás ér :S amúgy az egészséged megőrzésére is tudod alkalmazni??
2012. ápr. 7. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben se, sem az angyalokban... Próbálkoztam, imádkoztam is. Mégsem lett jobb, csak rosszabb. Ez is médiafogás. Pénzbehajtás, ahogy tetszik.
2012. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha félsz, az azt jelenti, hogy nem bízol eléggé abban, hogy sikerülhet! Sok könyvben le van sarkítva ez a vonzás. Nagyon sokat számít az is, hogy mi van a tudatalattiban! Például, ha valaki szeretne több pénzt, de az a hit él a tudatalattijában, hogy ö mindig szegény lesz, mert tisztességes ember nem lehet gazdag, akkor a tudatalatti fog győzni! Görcsösen sem szabad akarni valamit! Fogd fel lazábban,játékosabban ezt! Gondold el úgy, mintha feladnál egy levelet, a kivánságlistáddal! Néha jusson eszedbe, érezd, hogy milyen lesz, amikor megérkezik, amit "megrendeltél", és légy nyugodt, amíg meg nem kapod. Persze, olykor megeshet, hogy nem pont azt küldik, amire gondoltál, vagy késik a "csomag", vagy egyáltalán nem kapod meg. Elkeseredni nem kell! Újabb levelet kell feladni! Ha akkor sem jönne össze, akkor lehet, hogy valójában nincs is szükséged arra, amit igényeltél...Kissé komplex ez.

Az egészség megőrzésre is lehet használni, sőt, gyógyulásra is! A lényeg az, hogy legyél pozitív, és higyj benne! A félelem negatív érzés, ezt kerüld inkább!

2012. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen segítséget és a biztatást :)) jobban fogok hinni benne , hogy sikerülhet és nem adom fel akárki akármit mondd ;)
2012. ápr. 8. 18:48
 8/14 anonim válasza:
Nem, a vonzás törvényében nem hiszek. Az ima erejében viszont igen. Persze, nem mindegy kihez és milyen lelkülettel.
2012. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én az imába is hiszek :)
2012. ápr. 9. 16:31
 10/14 anonim válasza:

Anyu vitt agykontroll tanfolyamra, tömi a fejem, kineziológushoz is vitt..Szóval Ő hisz, most írja az Ő kis könyvecskéjét, ami nemsokára remélhetőleg kész lesz. :)

Én hiszek is meg nem is, pontosan én se tudom:)

(Ha érdekel a könyv valakit, válaszolok kérdésekre üzenetben:) )


15/L

2012. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!