Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hisztek a vonzás törvényébe?

Hisztek a vonzás törvényébe?

Figyelt kérdés
Én például elkezdtem olvasni egy agykontroll könyvet, és szeretnék többet megtudni róla és örülnék hogyha írnátok élményeket, tapasztalatokat :))
2012. ápr. 6. 13:43
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én mind a kettőben hiszek, de be kell valljam, van, mikor ... minden összejön, és nem ezekhez fordulok, hanem mindent feladok, mert mindenből elegem van. Nah, akkor szoktak jönni azok az érdekes dolgok, amiket előtte úgymond kértem.


Szóval, ha netán néha feladod sem dől össze a világ. Egy kis erezd el a hajam néha nagyon jól tud jönni : )

2012. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
KÖSZII :))
2012. ápr. 26. 14:18
 13/14 anonim válasza:
Nekem anya mesélt a dologról és vett is egy táblát, amire olyanokat írok ki, hogy pl. "A ... dogám 5-ös" meg ilyenek, és mindig bejön, még akkor is, amikor teljesen meg vagyok róla győződve, hogy elszúrtam :D
2012. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
az tök jóó :))
2012. ápr. 27. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!