Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Bepánikoltam az alapgyakorlat...

Bepánikoltam az alapgyakorlat elvégzése közben?

Figyelt kérdés
Éppen hallgattam az Agykontroll: Alapgyakorlat c. videót (yt-n) és így teljesen bepánikoltam az "eleje-közepe" felé, vagy én nem tudom. Remegni kezdett mindkét szemhéjam és szinte meg kellett erőszakolnom magam, hogy maradjon csukva a szemem. Plusz a gondolataim is össze-vissza cikáztak. Ráadásul egyfolytában nyelnem kellett, ami szintén kizökkentett. A bal kezemet pedig egyáltalán nem éreztem a végén. Kellett pár perc, hogy elmúljon a zsibbadás. Ez normális? Vagy csak én vagyok képtelen végig csinálni azt a fél órát? :/

2013. márc. 3. 03:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld napi 3-szor 5 perccel. :)
2013. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NEM NORMÁLIS! Egyetlen megoldás az hogy ha nem csinálod többet egyik agykontroll gyakorlatot se !
2013. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FGergelyM válasza:

Nem vagyok agykontrollos, de régen olvasgattam a témával kapcsolatban...

Hallottál az alvás-paralízisről?

olvass utána.

2013. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!