Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kinek sikerült meg változtatni...

Kinek sikerült meg változtatni a külsejét, belsőjét?

Figyelt kérdés
Pl:fogyás,izmosodás,testmagasság növekedés,lelki béke.Engem inkább a magasság érdekelne :D
2013. febr. 11. 16:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem belsőleg sikerült szép lassan megtanulnom az igekötők írásmódját.
2013. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ki derült hogy bírók az agykontroll képességgel mert gondoltam egy Coca Colára és mit ad isten megjelent a hűtő mélyéröl...) )
2013. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok alacsony,de kigyúrt se.Írtam,hogy agykontroll segítségével,az alatt az értettem,hogy agykontroll mellett végzet egy adott dolgot,és lehet ,hogy agykontroll nélkül kevésbé sikerült volna,ezt elérnie.

Szóval akármennyire is örültnek néztek ,nem vagyok az,csak szeretném megérteni,a spirituális emberek gondolkodását,ettől függetlenül nem távolodtam el a tudománytól,és úgy gondolom minden embernek igaza van ,ezért szeretnék hallani egy,olyan történetet amelyben az áll hogy :magasabb lettem ,mert ezt meg azt csináltam ,és agykontrolloztam,elvégre az agykontrollban sok minden lehetséges :D

2013. febr. 11. 17:27
 14/23 anonim ***** válasza:
ez jó volt Dalek besírtam :DDD
2013. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nagyon bírom ,hogy olyan emberek írnak ,akik egyszer se néztek rá a könyvbe ne hogy bele,vagy bele olvastak,de amit taglal a könyv ,az ütközik a nézetükkel ,és ha neki nem jó másnak se jó.Én csak annyit akartam ,hogy valaki egy személyes bizonyítékként álljon elő.

Utolsó előtti nagyon gratulálok ,esetleg nyelvtan tanári pályán nem gondolkodtál el?...hmmm :)

2013. febr. 11. 17:34
 16/23 anonim ***** válasza:
én gondoltam rá csak túll unalmasnak. tartom én nem vagyok rossz indulatu csak gonosz az pedig nem bűn! :DDD
2013. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Nagyon bírom ,hogy olyan emberek írnak ,akik egyszer se néztek rá a könyvbe ne hogy bele,vagy bele olvastak,de amit taglal a könyv ,az ütközik a nézetükkel ,és ha neki nem jó másnak se jó.Én csak annyit akartam ,hogy valaki egy személyes bizonyítékként álljon elő."


- Te most mit szerettél volna?

Egyébként valami elképesztően magyartalan, ahogy írsz.


És agykontrollal NEM lehet ilyen dolgokon változtatni, legfeljebb motiválhatod magad vele.

2013. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
12. Milyen bírók?
2013. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

én mondogathatom magamnak, hogy szupermodell leszek, a büdös életben nem leszek az a 163 centimmel és az erős csontjaimmal :D

ez az agykontroll cucc csak motivációnak jó, ahogy írták előttem is

2013. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én fogyáshoz Paul McKenna könyvét és cd-jét használtam. Azért mondom, mert az önhipnózison alapul ami kicsit hasonlít ahhoz ahogy agykontrollal programozzuk magunkat. 17 kg minusz.


Súlyzós vagy bármilyen edzéshez kiváló kiegészítő az agykontroll. Vizualizációt az olimpikonok is rendszeresen végeznek teljesítménynövelés érdekében. Erről rengeteget hallani. Hogy konkrétan edzés nélkül tudsz-e izmosodni agykontrollal? Szvsz igen, csak nem sokan merik megpróbálni,pláne nem kitartóan. Amiben kicsit könnyebb hinni,hogy a rendszeres edzéskedvet simán beprogramozhatod és a teljesítményeden is dobhatsz a fentebb leírt módszerrel.

2013. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!