Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mitől van az, hogy minden...

Mitől van az, hogy minden megtörténik, amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Persze nincs különösebben ellenemre....és ne tartsatok beképzeltnek, mert nem vagyok az :D de fúrcsa, hogy bármi amit szeretnék, vagy gondolom egyik nap h hmm hát jó lenne ha megtörténne ez meg az akk már másnap megtörténik vagy pont az vagy legalábbis valami hasonló...
2012. dec. 9. 19:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
a pozitív gondolatok vonzás a pozitív dolgokat=elképzeled hogy milyen jó lenne és megjelenik az életedben,az ilyen nem múlik el,ezt bárki képes megcsinálni csak van akinél kevésbé működik
2012. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, én is ennek a titkát keresem, de éppen azért, mert nekem nem az történik meg!
2012. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáltál másnak is kívánni?

:)

2012. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

És mióta tart ez?

És nem ragadós? Mert akkor találkozzunk!:)

Csináltál valamit annak érdekében, hogy ez így legyen?

2012. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Loller ***** válasza:
Ajánlom olvasd el a " titok " című könyvet. Avagy nézd meg a filmet. Lehetséges, hogy vonzás törvénye, szerencse, de mindenki hívhatja annak aminek szeretné!
2012. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ha folyton ezen agyalsz, egy idő után görcsös leszel és akkor tuti fordul a kocka. Vedd a lazán a dolgokat, legfontosabb, hogy éld át gyakran a hála érzelmet, nyugodtan érezd magad szerencsésnek, áldottnak. Másik fontos dolog, hogy érdemes a fókuszt mindig a céljaidra, a problémák megoldására terelned. Nyiss egy füzetet, nevezd el célfüzetnek. Írd le mindazt amire vágysz, olvasd át minden nap reggel és este! Én is ezt teszem, nagyon jól bevált módszer. Olvass olyan könyveket amelyek segítik személyiséged fejlődését és akkor sosem állsz le, folyamatosan növekedni fogsz (nehogy szó szerint értsd :P). Ajánlom Anthony Robbins műveit.
2012. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mióta tart? Húú hát pontosan nem tudom, ám igen próbáltam már másnak is kívánni pontosabban úgy, hogy akit én szerettem tudomást sem akart rólam venni, de semmi oka nem volt rá, hogy ezt tegye és én úgy gondoltam, hogy békénhagyom, és azt kívántam, hogy azért legalább ő legyen nagyon boldog (erről még pár sor le is van írva a naplómba :D) és kb úgy itt kezdődött (neki most tényleg nagyon boldog élete van).

Hogy ragadós-e azt nem tudom sajnos :D

A titok című filmet különben láttam és hiszek is benne, lehet h ez segített...

Konkrétan nem csinaáltam semmit annak érdekében, hogy ez így legyen....legalábbis tudatosan biztos nem.:)

2012. dec. 9. 21:16
 18/27 anonim ***** válasza:

"akit én szerettem tudomást sem akart rólam venni"


Itt máris találtunk egy pontot, ahol nem az történt amit akartál.

2012. dec. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
De olvasd végig. Írtam h itt még szinte semmi nem akart összejönni. Utána kezdődött...
2012. dec. 10. 10:16
 20/27 anonim ***** válasza:

Akkor meg azért van, mert elengedted az illetőt. Ez nyilván nehéz döntés volt, ezért attól kezdve minden könnyebbnek tűnik.

Ahogy a mester mondja:

Yoda: A ragaszkodás féltékenységhez vezet. És az a kapzsiság ikertestvére.

Anakin Skywalker: Mit kell hát tennem, Yoda mester?

Yoda: Igyekezz megválni önként, mindentől, amit fájna elveszítened.

2012. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!