Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mitől van az, hogy minden...

Mitől van az, hogy minden megtörténik, amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Persze nincs különösebben ellenemre....és ne tartsatok beképzeltnek, mert nem vagyok az :D de fúrcsa, hogy bármi amit szeretnék, vagy gondolom egyik nap h hmm hát jó lenne ha megtörténne ez meg az akk már másnap megtörténik vagy pont az vagy legalábbis valami hasonló...
2012. dec. 9. 19:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Akkor megteszed majd a kedvemért hogy szeretnéd hogy sikerüljenek nekem a félévi dolgozatok?
2012. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Lupus ***** válasza:
56%
Nem vagy semmi, megtennéd, hogy arra gondolsz, h legyen nekem egy kastélyom?
2012. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Légy szíves akard már,hogy boldog legyek :))
2012. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Gondold azt hogy nekem meg teljesül a legnagyobb kívánságom...
2012. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jól van azért a kastély az durva XD szal most ne olyanra gondoljatok, hogy akarok egy ponit és itt lesz XDD én inkább azt mondanám, hogy kegyetlenül szerencsés vagyok csak attól félek, mi lesz ha elmúlik a szerencse? Meg ez nem volt így mindig. Régebben szinte semmi sem akart összejönni aztán egyszer csak az egyik pillanartól a másikra minden, mintha új életet kezdtem volna.....
2012. dec. 9. 19:42
 6/27 A kérdező kommentje:
Ja meg olyan alaptalan dolgok nem jönnek be......tehát apróságok, amikre valójában nincs is szükségem...csak amit tényleg nagyon szeretnék, de azok meg már ijesztőek, hogy szinte mind megtörtént
2012. dec. 9. 19:46
 7/27 Lupus ***** válasza:
16%
Elfeledkeztek rólad. Élvezd amíg lehet, de ne nagyon csodálkozz, ha újra bedobnak a sűrűjébe.
2012. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem meg csak belemagyarázod az ezót minden apró dologba.
2012. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%

Jó ha tudod, ha én sok sikert kívánok neked, akkor mindez elmúlik, és attól kezdve szerencsétlen leszel.

Tehát: sok sikert! hehehehehe

2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló érzéseim vannak, persze csak kisebb dolgokban, nem a lottó 5-ösben, bár arra sosem vágytam, mivel nincs realitása. És érdekes, hogy én is attól rettegek, hogy ennek a sok mázlinak egyszer még lesz böjtje, és egyszer valami nagyon rossz fog ezért történni velem. Remélem, hogy nem. Próbálok jól viselkedni, hogy tényleg kiérdemeljem, amit kapok a sorstól.
2012. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!