Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ez, hogy ilyen fura...

Colorful_Candy kérdése:

Miért van ez, hogy ilyen fura vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az osztályomban tökre laza vagyok, sokat beszélgetek másokkal, amikor pedig kézilabdaedzésen vagyok, zárkózottnak tűnök, pedig én ott is szeretnék felszabadult lenni, de egyszerűen nem megy! Nem tudom, miért, tényleg nagyon akarok, de valahogy nem tudok.
2011. dec. 30. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ez nem fura.
2011. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán olyan emberek vannak ott többen, akik kevésbé szimpatikusak, kevésé ismered őket, vagy csak szimplán olyan kisugárzásuk van, amire te így reagálsz.

Nem fura, teljesen normális, hogy az ember más helyzetekben, más emberek között másként viselkedik.

2011. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:
Ha már az agykontroll témába írtad, akkor meditáció közepette képzeld el, hogy a kézilabdások is befogadnak, pont olyanok, mint az osztálytársaid, és pont olyan jól is érzed magad közöttük. Hátha.
2011. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem borotválód a hónaljadat és félsz, hogy meglátják. Nem tetszik a tesi felszerelés. Irtózol az összeizzadt emberektől, esetleg attól, hogy téged izzadtan látnak. Szőrösek a végtagjaid, amit te cikinek érzel.

Szerintem ezek közül valamelyik.

2011. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebbe nincs semmi fura, a második válaszolóval értek egyet.

Velem is van ilyen, de ha megkéred az osztályból a legjobb barátodat, hogy járjon veled edzésre biztos merészebb leszel ha ott van a közeledben. :)

2011. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!