Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » En vagyok tul erzekeny vagy...

En vagyok tul erzekeny vagy tenyleg kicsit fura volt a tanar?

Figyelt kérdés

Ma reggel jottem meg egy tiz napos buddhista meditaciorol, vipassana, ha valaki ugy ismeri.

Oszinten szolva csak hat napot birtam ki, mert ez valahogy nem igazan az amit en keresek. A tanarral is gondjaim voltak. Olyan erzesem volt, hogy igazabol szarik bele a dologba. Minden nap megkerdezte az ujakat ugyan, hogy hogyan erzik magukat, de valahogy, ha nem azt mondtad, hogy jol megy minden, akkor csak annyit tudott valaszolni, hogy figyeld a lelegzeted tovabbra is. Amikor mondtam neki a harmadik napon, hogy ugy erzem,csak az idomet vesztegetem, akkor is ezt mondta. Kossz, mondtam magaban.

De akkor lett elegem, amikor az otodik napon valtottunk a kovetkezo szintre, ugy masik meditaciora. Amikor mondtam neki, hogy en ezt mar csinaltam egy Ekhart Tolle workshop-on, akkor ramnezett, elnezoen, es kijelentette- " Nem Eva, te ezt meg biztosan nem csinaltad"

Tul erzekenyseg volt reszemrol azt gondolni, hogy en egy olyan embertol nem tudok mit tanulni, aki mindenki elott ilyet es ily modon kijelent? Fogalma sincs, hogy en mit csinaltam es mit nem, es volt kepe azt mondani, hogy nem csinaltam meg. Szoval ma reggel hivtam egy taxit es hazamentem


2011. dec. 29. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb a helyzeted: az ilyen oktatók, bármennyire is fáj csak a pénzért csinálják.

Ha olyan kijelentést teszel amitől egy kicsit is veszélyben érzik a teljes hitelességüket vagy a pénzüket(természetesen a szkeptikus emberek véleményét nem számítva) rögtön ez van.

2011. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fura volt a tanár.
2011. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-es vok.

#2-es: Ugyan ezt mondtam én is csak más szemszögből.

Kérdező: a tanár fura, nem a te hibád.

2011. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, csak ezt akartam hallani. Amikor eljottem, meg azt is mondtak, hogy ne hibaztassam magam, mindig akad egy-ket ember aki feladja. Na akkor aztan tenyleg biztos voltam benne, hogy nekem onnan menni kell.
2011. dec. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!