Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez mitől van olyan fura de...

Ez mitől van olyan fura de mégis jó?

Figyelt kérdés
Mikor elalszok és álmodom mindig pl leesek vhonnan vagy ellöknek és elrepülök repülök és utána mikr leesnék akkor nagy feketeség és zuhanok és hirtelen felkelek?
2011. máj. 24. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a megszokott álmom sokáig. El fog múlni attól függ mennyi idős vagy!
2011. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és alfa állapotba miért félek lemenni?
2011. máj. 24. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden elalváskor átéled az alfa állapotot csak arra nem emlékszel. Amúgy ne félj ám semmitől, próbáld ki nem olyan az amitől félni kéne.
2011. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
am 12/F vagyok :)
2011. máj. 24. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A zuhanásos álmok gyakoriak serdülőkorban. Ki fogod nőni (nekem már hiányoznak is. később sokat repültem álmomban, most már egyiket se, csak repülni de csak ritkán)
2011. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
alvásparalízis. ne egyél vacsorára kolbászt és igyál tejcsit:)
2011. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a kollektív tudattalan nagy hatalom ám, mert még az állati létek emléke is őrződik benne.ugrik a majom, átéli a zuhanást, de nem éli túl de te mindig felébredsz mielőtt leesnél.hasonlóak az üldöztetési álmok is.szerintem nincs ember a földön, akinek még nem volt(vagy lesz) ilyen álma.
2011. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lóri Filth válasza:
nekem nagyon sokszor volt már ilyen, hogy pont akkor kelek fel amikor álmomban valahogy meghalok. De a legszörnyűbb az volt amikor három néger b*zi elkezdett megb*ni, és pont akkor ébredtem fel mikor már elélveztek volna. :S
2011. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!