Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet védekezni a lelki...

Hogy lehet védekezni a lelki bántalmazás ellen?

Figyelt kérdés
Van egy férjem,és két gyerekünk. Én még szerelmes vagyok ő elég régtől elég rideg velem.Ha "megsértem" utána napokig nem szól hozzám,nem ér hozzám,gyakran mondja hogy hülye meg elmebeteg vagyok,lassan már én is elhiszem.Régebben nagy volt az önbizalmam,mostmár nincs,ugy érzem felőröl ez a helyzet. Vissza akarom kapni magamt,meg ha egy mód van rá őt is.
2011. aug. 18. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
csak vesd be azokat a tipikus női praktikákat,vagy pattintsátok le a gyerekeket a nagyszülőknél és menjetek el valahova kettesben megbeszélni a dolgokat, vacsizni... nem kell ehhez semmi agykontroll, vagy ha ezt akarod, akkor üzenj neki éjszaka.
2011. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem választanod kellene. Vagy te, vagy ő.Feltetted-e magadnak a kérdést, hogy mi lehet a ridegsége hátterében? És megmerted-e őszintén válaszolni magadnak? Valahol ott van a kutya elásva. Ne hagyd, hogy bebizonyítsa neked, hogy elmebeteg vagy.
2011. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A praktikák sem mindig mennek,mert én pl.sokkal jobban élvezek egy randit mint ő. A gyerekeink nagyon picik,kevés az időnk egymásra.
2011. aug. 18. 13:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én itt már elgondolkoznék a váláson.

Jogod van boldognak lenni, vele vagy nélküle, csak a gyerekeknek megfelelő megoldást próbáld megkeresni.


Nem járja, hogy lelki terrorban tartson a férjed.

Ha nem kezdesz hirtelen változásba, bele fogsz betegedni.

Lehet hogy egy hobbi, amitben sikeres lehetsz már jó ahhoz hogy vissza szerezd az önbizalmad, de ha a férjed nem változik, nem tudok mást javasolni, csak a válást. Ez így nem élet.

2011. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most láttam, hogy pici gyerekről van szó.

Itt a gond: nincs időtök egymásra, hát el is távolodtok, lehet hogy a férjed nem is érti az okát, de nagyon zavarja, és csak így tudja kimondani, kinyilatkoztatni.


Egészséges egyensúlyt kellene találnotok a gyerek és önmagatok közt.

Mivel kicsi a gyerek, még nem akkora a baj, mint először gondoltam, de ha máshogy nem, dadussal kellene egy kis időt szakítanotok egymásra.

2011. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sokat is dolgozik,és szinte MINDIG fáradt.Olyan unott mellettem.Viszont azt észrevettem hogy ha olynakor más ember kerül a közelébe(pl. hétvégéken,amikor együtt vagyunk) akkor ujra "normális" lesz,teljesen más. Viszont ha ilyenkor megkérdezem mi a baj,miért ilyen passziv,leorditja a hajamat hogy ő fááááááradt...

Meg is csalt egyszer. Azóta nemtalálom önmagam.Minderre az a magyarázata hogy tul "hisztis" voltam terhesség allatt-után. De ki nem az olyankor????

2011. aug. 18. 13:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Nehogy már annak is te legyél az oka, hogy félrelépett. Tényleg úgy tesznek, mintha kellene hozzá ok. Mással tud normális lenni. Neked mi jut őbelőle? A fáradtsága, a rosszkedve, a ridegsége, az unalma. Hát, ha ennyi, az nem sok a jóból.
2011. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a f.asznak kellett gyereket szülni egy ilyen kapcsolatba.
2011. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Néha van jó időszak is. Multkor pl.2 hétig normális volt minden,de olyan törékeny. Délelőtt kiakadtam mert két második napja öntött el minket a szennyviz,és le idiótáztam őt,mert nem akart szerelőt hivni. Megcsinálta egyedül,de estére már azzal fenyegetőzött hogy ha válunk viszi a gyerekeimet is. Most ez miatt lelkiismeret furdalásom van,hogyan beszéltem vele...
2011. aug. 18. 14:03
 10/14 A kérdező kommentje:
Imádom ezt a kérdést,utolsó válaszoló....értelemszerűen a gyerekvállalás előtt nem volt ilyen a kapcsolat!!
2011. aug. 18. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!