Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha agykontroll segítségével...

Wadliba kérdése:

Ha agykontroll segítségével javítottál a látásodon azt hogyan csináltad?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, szeretném letenni a szemüveget.Köszi:)
2011. jún. 30. 20:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

Lehetséges a javítás. Ha nem is tökéletesen, de javulhat a szemed. Nekem egészen véletlenül sikerült kitisztítanom a szemeimből az üvegtesti foltok nagy részét(ami elvileg gyógyíthatatlan, csak lassítani lehet). De nem agykontrollal tettem, hanem belső vezetéses meditáció segítségével.

Ez volt rögtön az első alkalom, hogy a belső vezetővel dolgoztam. Csak tiszta energiát kértem a Nap archetípusától, de a szemem is javult.

2011. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 BlackSword ***** válasza:
40%
Ebben a szilva féle agyprogramozásban lehet van valami... Igyál meg belőle egy litert... Eszedbe sem fog jutni, hogy szemüveges vagy... Jó cucc a szilvapálinka...
2011. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Giskard válasza:
74%
Sok rendszer hasonlít az agykontrollhoz, de ha nem végeztél tanfolyamot akkor magadtól ne vágj bele, nem jó ötlet. Én speciel a csikungot ajánlanám.
2011. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
21:04es vagyok. Azért ha otthon egyedül belevág valaki, és még hetek múlva sincs eredmény, akkor az esetek 90%-ban ilyenkor feladják az emberek. Inkább menjen el valami csoportba, vagy ne csinálja egyedül.
2011. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok agykontrolos, de úgy hallottam pontos biológiai tudás nélkül a biokinézis veszélyes lehet. Tudni kell mit akarsz megváltoztatni és hogyan. Mert nem mindegy. De a tuti a tuti. Lézeres szem mütétet javaslok.
2011. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az előzővel egyet értek inkább a lézeres szem műtétre vedd rá magad, ha nagyon nem akarsz szemüveget hordani, de van akinek kifejezetten jól áll a szemüveg, ha te is ilyen vagy akkor szerintem hordjad nyugodtan, bár te tudod:)
2011. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
49%
ez hülyeség...már bocsi :(
2011. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Agykontrollal szerintem nehéz lesz, habár ha erősen akarod, akkor semmi sem lehetetlen.

Inkább a placebo hatást próbáld ki az jobban hat :D vagy egyél répát jó sokat.

2011. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Fisznek köszönöm,gyakorlom a technikát:)A többieknek is köszi!!!
2011. júl. 23. 19:19
 20/25 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:)
2011. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!