Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek működni fog ez?

Szerintetek működni fog ez?

Figyelt kérdés
Holnap vizsgázom, ha azt vizualizálom magamba, hogy egy bizonyos tételt fogok kihúzni, bejöhet?
2011. máj. 27. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell vizualizálnod, persze ha úgy érzed, hogy úgy nagyobb az esélye a sikernek, akkor tedd azt. De bőven elég ha úgy állsz hozzá, hogy biztos, hogy azt húzod ki amlyiket szeretnéd. Magabiztosan csináld, iktass ki minden kételyt, és sikerülni fog.

Majd írd le, hogy sikerrel jártál-e.:D

2011. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok kedves normális válaszolók!


Két tételt maradt benn mire bementem, és az egyik az volt amit szerettem volna a másik pedig egy annál is könnyebb és én azt húztam ki. :) Végül is örülök.

2011. máj. 30. 16:27
 13/13 anonim ***** válasza:
Ma nekem is volt 1 vizsgám politikaelméletből, és én is azt a tételt húztam ki. mondtam, hogy működik! :)
2011. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!