Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most akkor ez müködni fog?

Toma Dominik kérdése:

Most akkor ez müködni fog?

Figyelt kérdés
kiprobáltam a titkot be akarok vonzani 1 telefont és miota csinálom mindenkinél azt a telefont látom pedig nem is olyan telefonjuk volt este meg azt álmodtam hogy megkapom lehet ennek jelentösége lehet hogy tényleg megkapom?(ugy csinálom hogy erösen gondolok arra hogy megkapom és hiszek abban hogy meg fogom kapni)11 F
2011. jún. 16. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami jár neked az életben, azt megkapod kérés nélkül is.Kérésed parancs, tehát olyasmit is megkapsz, ami nem járt neked, de ... gondold tovább kellő intelligenciával.
2011. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha a szüleid megveszik neked, akkor megkapod.

olyan hogy bevonzás meg titok nincs.

2011. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A bevonzás nem működik: egy kamu, aminek a pénzszerzés a célja
2011. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
a bevonzás működik, csak nem hopp egyik pillanatról a másikra. és azért álmodtad, mert nagyon vágysz rá.
2011. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kösz utolsó
2011. jún. 17. 07:48
 6/9 anonim válasza:
11 évesen mit vonzasz be magadhoz?? egy telefon ilyenkor tudjon hívni és hívást fogadni...Képzelődsz, öcsi...
2011. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem
2011. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A bevonzás működik, de idővel. A tapasztalatlanoknak és azoknak, akik mögött nincs elég tapasztalat és meditációs gyakorlat, nehezebb.:( Én agykontrollos vagyok, nekem rengetegszer sikerült már hasonló:) próbáld este felé, amikor már álmos vagy, leginkább az ágyban közvetlenül elalvás előtt. Olyankor sokkal nyitottabb az elme, könnyebben érvényesíti az akaratát:) Am. ne várd el, h ez biztos módja legyen a haszonszerzésnek! Ez nem egy varázslat, ahol 100%os a siker, ez csak közelebb hozza hozzád. Ha a szüleidnek nincs elég pénze rá, akkor nem fogod megkapni, akkor sem, ha évekig ezen meditálsz, esetleg valami nagy szerencse révén. Ne erőltesd, ha tényleg nem megy...inkább értékeld a lehetőségeket.
2011. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha autót szeretnél előtte azért ugorj félre mielőtt a fejedre esik XD
2011. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!