Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tobozmirigy aktíválása? Hogyan?

Tobozmirigy aktíválása? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 11:53
1 2 3
 1/25 3rdeye ***** válasza:
OM hang mondogatása meditáció közben, és összpontosítás a harmadik szem csakrára
2011. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én valami olyat hallottam, hogy a fluor az valamilyen szinten blokkolja a tobozmirigyet vagy ilyesmi és az ugye leggyakrabban a fogkrémekben van, de nem tudom igaz-e. Szal ne moss fogat :D

Nem, amúgy lehet kapni olyan fogkrémet akár gyógyszertárban is, amiben nincs fluor, de én pl. Rossmannban szoktam venni Aloe Vera-s fogkrémet, mert nekem amúgy is olyat kell használnom, abban sincs fluor (és amúgy még olcsóbb is :D)

2011. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
a tobozmirigyben termelődik a dimetiltriptamin nem? egyszerűbb lenne kívülről bevinni ezt az anyagot. persze ez egy illegális drog. :P vicces. az amitől álmodsz és az ami a meditáció alatt ezeket a különleges állapotokat okozza, az egy orvosi célra nem alkalmazható besorolásban lévő illegális drog. (amitől persze még soha senkinek nem lett baja hiszen mindenki használja minden nap álmában és az ld50 e is nagyon magas, kilók kellenének hogy meghalj tőle)
2011. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 3rdeye ***** válasza:
100%

Dien kösz az infót, újabb képkocka állt össze :)


egyébként egyes gombák tényleg aktiválni tudják, + az lsd is úgy hallottam

2011. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
a fluort én is hallottam már rég venni is akartam olyan fogkrémet amiben nincs!
2011. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 skarma ***** válasza:
na én ezért használok fogport. Az első alkalom olyan volt, mintha iszappal mostam volna fogat, de meglehet szokni, már nem tudnék mérgező fogkrémet használni.
2011. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! Én is olvastam hogy a fluor mennyire káros az egészségre, a tobozmirigyre is, amúgy ipari hulladék mellékterméke. Személy szerint múlt hétvégén vettem a tescoba, olyat amibe nincs fluor, hááát, jól meg kellett néznem, mert csak egyben nem volt, és annak is jó húzós volt az ára, majdnem egy ezres. De megvettem, és soha többé nem akarok visszatérni a fluor tartalmúra, még a szájvizemet is kidobtam:) Iszonyat, hogy mennyi mindennel szennyeznek bennünket...:( 33/L.
2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 skarma ***** válasza:

utolsó vagyok.

Próbálkozz csakragyertyával, csak legyél vele óvatos.

2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Miért akarod aktiválni a tobozmirigyed?

A tobozmirigy termeli azt az anyagot, ami fenntartja a testedben a napi(cirkadián) ritmust (tehát szabályozza azokat a hormonokat, amik egyes napszakokban más intenzitással vannak jelen a testedben).

Az az érzésem, hogy valamiért a lélek központját látod benne. Ez a gondolat nyugati találmány, Descartes (a filozófus) boncolgatott és ő gondolta, hogy mivel az az egyetlen páratlan szerv az agyban, biztos ott lakik a lélek. Bebizonyosodott azóta, hogy ez nincs így.

2011. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
a3ik szemmel van kapcsolatban. Mai orvosok azt állítják az a 3 szem. Az kéne ugymond aktiválni.
2011. máj. 27. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!