Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kellemetlen emléket ellehet...

Kellemetlen emléket ellehet valahogy "felejtetni"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

ELŐZŐ:"El kell képzelni újra és újra ,de változtasd meg úgy mintha jól alakult volna"

- evvel nem értek egyet - az első felével igen, de ha "átírja" jobban beleköti magát az illuzióba..

És az ember igazságérzete működik, és küzdeni kezd érte.


Az újra és újra "végigmenni" lejátszani az jó, mert akkor egyre inkább "megismeri" megérti.

Ez mintegy a fájdalmas töltést leveszi róla.

Meglepő en tapasztalja az ember egy ilyen belső munka után: nem fáj már.

Mert a fájdalom nagyrészt (sokszor egészen) abból lesz, hogy nem értjük, miért történik ez velünk?

Nem látjuk a szerepünket benne.

Pedig mindig van, soha nem tőlünk függetlenül történnek a dolgok velünk - mint tapasztaló tudat jelen vagyok a tapasztalatomban. :)

2011. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Európai embernek sok hibája van, mondja a guru. : Nem a jelenben él, hanem a múltjában. Ezért semmit nem vesz észre, ami a jelenben történik A ma fontos és , hogy mi lesz holnap. Ami volt, azon nem lehet változtatni. Lapozz!!


Nyugati ember akkor is beszél, amikor nincs mondanivalója, akkor is eszik, amikor nem éhes (nassol) és akkor is szexel, amikor semmi kedve hozzá.

2011. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Legfeljebb ha sok más, pozitív élményt is szerzel mellé akkor talán soha nem jut az eszedbe. Tudom, én is így vagyok vele.
2011. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
31%
Fogj egy szögbelövőpisztolyt és lőjj kettőt a fejedbe, majd fejelj le egy üllőt!!!
2011. máj. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A mai nappal kell foglalkozni és nem rágódni ,kérődzeni a múlton.

"minden napnak meg van a maga öröme"

" tegnapi nap már csak a történészeknek fontos, hiszen visszamenőleg nem oldható meg a gondod"

2011. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!