Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy érzékelem ha valaki áll...

Hogy érzékelem ha valaki áll felettem? (lent)

Figyelt kérdés
Mikor már félig alszom, hogyhogy fel tudok arra kelni hogy valaki néz. Miért érzékelem? HIsz be van csukva a szemem? Elnézést ha a kérdést rosz kategóriába tettem, de eléggé kiváncsi vagyok.
2011. máj. 15. 15:06
1 2
 11/12 Killgun ***** válasza:
Az aura tudományosan bizonyított...Ha nektek az kell.Amúgy meg,ha csak a kérdést nézem,akkor mindenki felett áll valaki(k).Angyalok,isten,őrangyal,arkangyalok,néha entitások.
2011. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Konkréten nem ezekre gondolok, és ismét felhoznák egy példát.


Már az alvás határán voltam, a szemeim becsukva. Még nappal volt, világos. A barátnőm odaált fölém és nem piszkált, nem szuszogott, nem adott ki semien hangot csak pusztán nézett. És mintha megéreztem volna, vagy nemtom de kinyitottam a szemem és tényleg ott ált. Olyan fura érzésem volt.

2011. máj. 31. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!