Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy érzékelem ha valaki áll...

Hogy érzékelem ha valaki áll felettem? (lent)

Figyelt kérdés
Mikor már félig alszom, hogyhogy fel tudok arra kelni hogy valaki néz. Miért érzékelem? HIsz be van csukva a szemem? Elnézést ha a kérdést rosz kategóriába tettem, de eléggé kiváncsi vagyok.
2011. máj. 15. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Senki nem néz téged. Ez egy teljesen természetes észlelés, szinte mindenki érzi úgy időnként, hogy áll valaki felette, mellette, mintha figyelnék - ám ez csupán az agy reakciója a belső félelemre. Ezért van az, hogy a legtöbben akkor hiszik ezt, amikor aludni készülnek, ugyanis a sötéttől tudat alatt sokan rettegnek.
2011. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Én bevallom nyíltan hogy rettegek a sötéttöl. XD De nem erre gondoltam. Pl valamelyik nap délután (még világos volt) már félig meddig elszundiztam amikor a barátnöm felémhajult és elkezdett nézni. Nem láttam öt, mert be volt csukva a szemem de mikor kinyitottam tényleg ott állt! Hogy érzékeltem ezt?
2011. máj. 15. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Ja, hogy erre gondolsz. Egyszerű: a testnek vannak bizonyos rezgései (ez az aura), és amikor kettő "összeütközik" az a saját energiatered megbolygatja. Na, ez valami ezoterikus szemétnek hangzik elsőre, de bizonyított dolog :)
2011. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenki érzékeli az emberi energiát, a hőt. Legjobb példája: barátnőddel leültök egymással szembe, becsukod a szemed és ő az arcodtól 1-2 centire tartja a tenyerét, anélkül, hogy tudnád pontosan hova akarta tenni érezni fogod. Nem biztos hogy rögtön, lehet, hogy kicsit koncentrálnod kell, de érzékelni fogod. Nem muszáj az arcodhoz tennie. Lényeg hogy ne takarja ruha az adott bőrfelületet.
2011. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mostmár értem! :)
2011. máj. 15. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaja ezt én is érzem :D Zavarja az aurád - szoktam is mondogatni.


É még azt is megérzem ha a szoba másik felében rólam beszélnek... idegesítő...:( nah ha letelik az 1 óra fel is teszem kérdésnek. :D

2011. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
drogos vagy
2011. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Alvásparalízis?
2011. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szagok, hangok, árnyváltozás, szellő, stb... ezeket érezheted alvás közben.
2011. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hátt ...aura...pff persze, szerintem csak a testhőjét érzed meg az hogy gondolom veszel levegőt és ha kiújod akkro visszaverődik azt is érezheted...meg hasnolók
2011. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!