Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meg lehet oldani, hogy erős...

Meg lehet oldani, hogy erős koncentrálással és imádkozással hálás tételt húzzak?

Figyelt kérdés
Félre ne értessék, tanulok,viszont jó lenne könnyű húzni. Ha mondjuk a tételhúzásnál (kis)érettségin arra koncentrálok, hogy lás tételt húzzak, akkor vajon sikerülne?
2011. ápr. 28. 16:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Sokat segít a vizsgán, ha zöld külsejű tollal írsz. Ha van vigyél magaddal Ametiszt követ, előhozza a tudatalattid, vagy valami lila legyen rajtad. (hajpánt, ékszer, fehérnemű) És feltétlenül a bal kezeddel húzd a tételt, ez is a tudatalattid segíti. Igaz én nem az érettségin hanem más vizsgán használtam, de a fél osztály lilában jelent meg, vagy volt rajta lila és a zöld külsejű toll is bejött, mert akiknél ezek voltak, mind olyan tételt húztak, amik kedvezőek voltak a számukra. A többiek meg kicsit megizzadtak a vizsgán.

Próbáld ki és higyj benne. Nekem tényleg bejött, mert korábban mindig olyan tételt húztam, amit utáltam.


Az is segít, ha már az agykontrollnál járunk, hogy előtte való este elképzeled, hogy amikor belépsz a terembe, ott minden a te segítségedre lesz, a tárgyak a színek az emberek stb. Nem számít az sem ha nem ismered a pontos vizsgatermet és nem egyezik a képzeletedben látottakkal. De azzal a tudattal lépj be a terembe, hogy itt "minden az én javamat szolgálja és minden a segítségemre lesz a sikeres vizsga érdekében".

Sok sikert! És írj, hogy hogyan sikerült!

2011. ápr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
szerintem ne középről húz, én az elejéről húztam és az 1-es tételt húztam ami szerintem a legkönnyebb volt, amikor meg középről meg az aljáról húztam hát azok húzosak voltak. de ha tanulsz akkor a nehezekre is tudsz majd válaszolni sztem
2011. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nagyon akad lilás cuccom. Zöld póló vagy akármi más a tollon kívül nem jó? Köszi...
2011. ápr. 30. 14:25
 14/21 A kérdező kommentje:
Zöld póló nem jó most jut eszembe, ünneplő kell. Zokni esetleg? Vagy mi még ami vonzza a pozitív energiát?
2011. ápr. 30. 14:26
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos más tanáccsal nem tudok szolgálni.

A zöld külsejű tollal írt dolgok sikeresebbek lesznek, ezért kellett volna. A lila szín pedig a hatodik érzéked hozza elő, párosítva a bal kézzel komplett hatású. Így amit tudsz, azt húzod, mert ez már benne van a tudatodban. Egy kalappal...!

Ha nagyon ideges leszel, végezz nagy kiterjedésű mozgásokat, pl:kar körzés, láb emelgetés, ez kikapcsolja az agyadban a stresszközpontot. Ahogy a tudatos lassú légzés is. Ez biológiailag így van, úgyhogy próbáld ki nyugodtan. Szia!

2011. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hüm... eszembe jutott, hogy van egy lila színű fehérneműm. :$ Meg most kaptam véletlenszerűen egy diákigazolvány tokot, ami lila színű. Lehet, hogy az is segít?
2011. máj. 1. 16:57
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen! És ne feledd: bal kéz! :)
2011. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Bal kézzel húztam és Rónát húztam. :D Beszéltem, beszéltem, beszéltem... a 10 percből 8-at. Még a pun háborúkról is beszélni akartam, de tanárnő elhallgattatott. xD

Az irodalom és a nyelvtan már picit nehezebb volt,de Petőfinél józan paraszti ésszel is lehet verset elemezni, nyelvtannál meg az állandósult szókapcsolatokat húztam. :S Az rosszabb lett. De így is 8 perecig beszéltem összesen.

2011. máj. 2. 15:36
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, örülök a sikerednek:)
2011. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy segítettél Nekem. :)

Felpontozlak!

2011. máj. 3. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!