Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meg lehet oldani, hogy erős...

Meg lehet oldani, hogy erős koncentrálással és imádkozással hálás tételt húzzak?

Figyelt kérdés
Félre ne értessék, tanulok,viszont jó lenne könnyű húzni. Ha mondjuk a tételhúzásnál (kis)érettségin arra koncentrálok, hogy lás tételt húzzak, akkor vajon sikerülne?
2011. ápr. 28. 16:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*könnyűt
2011. ápr. 28. 16:39
 2/21 A kérdező kommentje:

*hálás

Bocsi:S

2011. ápr. 28. 16:39
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Aki erős koncentrálással és imádkozással akar elérni valamit, az nem normális. Menj inkább tanulni.
2011. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Keeper ***** válasza:
Nekem bejött fizika érettségin. 2 tételt tudtam nagyon a 20ból, és kihúztam az egyiket. Úgy mentem be, hogy azt a tételt húzom ^^
2011. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
79%

Persze^^ erről szól az agykontroll (ajánlom nekem a silva féle agykontrollos könyveket)! menj le alfába, később méjebb szintekre, és képzeld el, amint az általad kiválasztott tételt húzod ki éppen. Ezt követően told el a képet balra, majd érezd át, hogy milyen hálás is vagy most.

Amúgy, ha ezt szeretnéd, tényleg érdemes lenne ilyen könyvet beszerezni, onnan jobban megérted!

2011. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 valakiakitnemismersz ***** válasza:
16%
Utolsó neked problémáid vannak kezeltesd magad... Kedves kérdező!Inkább tanulj :)
2011. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

"menj le alfába, később méjebb szintekre, és képzeld el, amint az általad kiválasztott tételt húzod ki éppen. Ezt követően told el a képet balra, majd érezd át, hogy milyen hálás.."


Na várjál, nem kell közben felbontást váltani? Én úgy tudtam.

2011. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
persze hogy sikerülhet, de figyelj oda hogy semmi rosszra ne gondolj, cska arra a tételre, amit be szeretnél vonzani! pozitívan állj hozzá a tanuláshoz, és várd az érettségit. de azért tanulj is. és ne hallgass a sok idiótára, aki itt ebben a menüpontban osztja az észt, hogy ilyen nem létezik, stb, mert mindegyikük tájékozatlan, vagy teljesen hitetlen, az pedig legyen az ő bajuk.én sokmindent bevonzottam már az agykontrollal, apró dolgokat, de a nagy dolgokra is folyamatosan koncentrálok! sok sikert, és hajrá az érettségihez!
2011. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
utolsó előtti: de kell, de azt elfelejtettem. :)
2011. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 BlackSword ***** válasza:
35%
Ennyire sz@rni egy kisérettségitől... Még az érettségitől sem kell... Nem esznek ott embert... Ha ettől ennyire félsz, akkor egy egyetemi vizsga előtt mi lenne... Mert az érettségin még arra kíváncsiak, hogy mit tudsz... De egyetemen már arra, hogy mit nem...
2011. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!