Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Le lehet tölteni valahonnan...

Le lehet tölteni valahonnan fogyókúrához meditációt? Honnan?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 13:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2011. márc. 1. 09:40
 12/15 hunsabre válasza:
100%
Annak írom a megkérdőjelezte a meditáció hatását: Igenis komoly fogyást lehet elérni pusztán gondolai, tudatbéli indikációval. Szélsőséges esete az anorexia nervosa, torzult test tudatot okozva a kövérség filinggel.
2011. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ajánlom a Buddha élete c. filmet a youtube -on, ő meditáció útján fogyott le, bár a veszélyes végletekig....a végén ráébredt arra, ha tovább folytatja, meghal...és utána már nem sanyargatta magát. Az önkontroll kifejlesztése a fontos, erre koncentrálj, minden étkezés mértékkel, nem annyit, amennyit megkívánsz...Buddha ebben a filmben kifejti azt, hogy minden dologban a középút a helyes, még az étkezésben is, a túl sok táplálék épp olyan kártékony, mint a túl kevés (napi 1 szem rizsen élt a böjtölő meditáló szerzetes élete alatt) Vagyis: sokféle meditáció van, én sokszor voltam a tibeti centrumban is (nem Magyaro) mikor külföldön éltem. Ilyen fogyókúra meditációról még nem hallottam...talán mert az ottani szerzetesekbe már gyermekkorba belenevelték az önkontrollt, hogy a túl sok és a túl kevés is ártalmas....de kövér szerzeteset még nem láttam!!! Nem esznek többet a test szükségleteinél...ez náluk automatikus, nálunk ezt tanulni kell....

Étkezés előtt ülj le, és gondold át, miből mennyit és utána nincs nassolás!

2011. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nassolok? Nem értem, miért jön mindenki ezzel. Na mindegy, nem ez volt a kérdés.


Köszönöm, én agykontrollos meditációra gondoltam, és már sikerült beszerezni az említett 2 fajtát.

2011. márc. 2. 20:12
 15/15 anonim válasza:

Marivs az első válaszoló, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. :)

Nem kért senki tanácsot, és nem kérdezte a véleményed, hogy mit gondolsz róla.

Természetesen nem attól fogy, hogy meditál, meditációt hallgat, hanem attól, hogy ezáltal kevésbé lesz éhes, kevésbé akar enni, jobban ellen tud állni a túlevésnek.

2014. ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!