Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Létezik valmi nyugtató hatású,...

Létezik valmi nyugtató hatású, méregtelenítő meditacios hanganyag ami segitenne a gyulladásban levo borom csillapítasat (patanásos)?

Figyelt kérdés
van amikor lemulnak,van amikor elojonnek a pattanasok...es most elmulasztani kene(persze hasznalok mindenfele kence-ficet is)
2011. febr. 4. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden meditációs hanganyag nyugtató hatású. De szerintem ezzel + agykontrollal a méregtelenítés "kicsit lassú" eredményt hoz.


Gyógynövény szaküzletben kapható különböző méregtelenítő tea, + táplálkozási szokások megváltoztatása (amennyiben ezek a pattanások nem az életkor velejárói = kamaszokor).


Esetleg ugyanott tudnak adni olyan kence-ficét, amitől a pattanások is gyorsabban elmúlnak.

2011. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mar "kevesebb" szok kijonnni rajtam,mint 15évesen (21/f)

Amit hasznalok az is ilyen gyogynovenyes uzletbol van.

2011. febr. 4. 09:45
 3/5 tetris ***** válasza:

Kevesebb szok kijönni? Lemulnak?

ó, hát akkó semi baj

2011. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borgyogyasznak mutattad mar?
2011. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen voltam vele már.
2011. febr. 5. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!