Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok tartalék energiák...

Hogyan tudok tartalék energiákat mozgósítani?

Figyelt kérdés
Egyetemre készülök.Egész nap keményen dolgozok(hasonló munka,mint a kőművesé).Nagyon fáradt vagyok,amikor hazaérek,ha össze is szedem magam,nem vagyok képes annyira tanulni,amekkora tehetségem van hozzá.És tudom azt,hogy nem lehetetlen,de nem tudom,mit tegyek.Úgy rajzolódik ki magamban a megoldás,hogy el kéne mélyülnöm magamban és ott megértenem azt,hogy mi-miért van.
2011. jan. 21. 20:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
Pontosan mit értesz az alatt, hogy belső energia? Azt azért fogadd el, hogy van az embernek egy normális terhelhetősége, ez nyilván mindenkinek más, meg van amikor muszáj jobban terhelnie de ez nem hosszan fenttartható állapot. Egyrészt nem fog menni és két szék között a földre ülsz, másrészt kiégsz.Üdv
2011. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehet úgy tűnik,mintha kötném az ebet a karóhoz,talán valamennyire ezt is teszem,de viszont már megleltem erre a megoldást csak alkalmaznom kell.A futás.Régebben jártam futni.Egy-két hete jártam talán futni,akkorra már tíz kilométert is gond nélkül lenyomtam meló után és utána úgy éreztem magam,mint aki újjászületett.Az ember mindig tudja tágítani a korlátait.
2011. febr. 1. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!