Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok tartalék energiák...

Hogyan tudok tartalék energiákat mozgósítani?

Figyelt kérdés
Egyetemre készülök.Egész nap keményen dolgozok(hasonló munka,mint a kőművesé).Nagyon fáradt vagyok,amikor hazaérek,ha össze is szedem magam,nem vagyok képes annyira tanulni,amekkora tehetségem van hozzá.És tudom azt,hogy nem lehetetlen,de nem tudom,mit tegyek.Úgy rajzolódik ki magamban a megoldás,hogy el kéne mélyülnöm magamban és ott megértenem azt,hogy mi-miért van.
2011. jan. 21. 20:03
1 2
 1/12 Bretso ***** válasza:
A Kobra csodákra képes, párosítsd kávéval és agyserkentővel, szupcsi lesz. Vagy használj Potemix-et az kihozza a rejtett potenciált belőled. Vagy égess zsályát vazze és kántálj az energiaistenhez, úgyis abban hiszel.
2011. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neked meg kár volt váloszolnod!Tudom,hogy vannok olyan se**fejek,mit te és imádom is,amikor ilyenekkel szembesülök.Kösz a választ!Tetszik,hogy energiát öltél abba,hogy hülyének nézesd magad.Fa**a gyerek vagy te!Büszkék lehetnek rád.
2011. jan. 21. 21:13
 3/12 anonim válasza:
Nyilván több szabadideje van az ilyennek, mint neked....Egyébként én ha fel akarok töltődni beülök egykád forró vízbe füstölő és relax zene mellett;)
2011. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jan. 21. 21:24
 5/12 Bretso ***** válasza:
Hmm... teljesen nyugodt hangnemben válaszoltam. Nyilván te sem vagy olyan elfoglalt, ha arra van időd, hogy ide írogass, amíg nem végeztem a vizsgáimmal nekem, elárulom, nem volt. Másrészt, hogy ki járatja le magát az érdekes kérdés, a vulgarizmusod szerintem klasszisokkal alpáribb, mint az én válaszom.
2011. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül még nem változott a véleményem.És képzeld el,hogy ide ültem a gép elé és írogattam.Persze te már megint leszűrtél egy roppant ésszerű következtetést.Dícséretet is érdemelsz ezért!Ragyogó elme lehetsz.Nem is értem,hogy minek írtál ide újból.Van egy tippem.Az lehet az oka,hogy a környezeted okoskának tart,miközben nincs annyi benned,hogy felfigyeljenek rád.Ezért hangoztatod a véleményed.Talán itt majd...!!!

Abból gondolom,hogy a stílusomat fikázod,közben semmi hasznos infót nem adsz.Olvasd már el,hogy mit írtál!Azt te írtad.Igen te.

Szeretném,ha nem küldenél több megjegyzést.

2011. jan. 21. 22:00
 7/12 Bretso ***** válasza:
Ha a környezetem okosnak tart, akkor felfigyelnek rám, akkor, hogy lehet, hogy nem figyelnek fel rám?! :O Teljesen mindegy, én adtam egy hasznos választ, attól, hogy nem tetszik még az. Ellenben én jól szórakozom azon, hogy felhúztad magad, és tanulás helyett még mindig itt vagy :).
2011. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerinted miért írtam az utolsó soromat?-Nem költöi kérdés!Persze,hogy felhúztam magam.Örülök,hogy egyet értesz velem,látom,hogy te is felhúznád magad.Az a helyzet,hogy már én szégyenlem magam,hogy veled vitatkozok.De nem bánom.Elemezd ki ezt a kommentet,majd írjál valami frappánsat és örülj annak,hogy nem tanulok!Én is örülök,ugyanis Péntekenként inkább pihenek,mert szombaton egész nap megtehetem.Azt gondolom,hogy téged ész érvekkel nem lehet meggyőzni,mekkora barom vagy.Nem mutatsz egy fikarcnyi tiszteletet sem,nem próbálsz a mondatok mögé látni,hanem inkább az abban lévő szavak logikai kapcsolatát vizsgálod és törtetsz afelé,hogy legyőzz egy ilyen pitiáner vitában ahelyett,hogy inkább meg sem szólaltál volna.Szívesen rászánom ezt a pár percet,hogy veled foglalkozzak,mert igen tanulságos.Gondoltam,hogy egy óra múlva küldöm el ezt,hogy nézegesd egy ideig,hátha megint írok.De ne aggódj,amint meglátom,hogy írtál,máris fogalmazni kezdek!Tudom,tök hülyén fogalmazok.Ez van.

Várom megtisztelő válaszod!

2011. jan. 21. 22:26
 9/12 anonim válasza:
Lehet kapni olyan táplálékkiegészítőt gyógyszertárban, amit tanuláshoz javasolnak koffeinen kívül olyan anyagok vannak benne, amik élénkítik az agyat. Próbáld ki vmelyiket.
2011. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is hallottam,sőt,próbáltam ilyen készítményt.Annyi lett az eredménye,hogy nagyobb hatásfokkal tudtam dolgozni,de nap végén aztán megint hulla voltam.Én inkább "belső energiák mozgósítását" szeretném elérni.Tudom,ez akarat kérdése,de hosszú ideig csináltam azt,hogy elhomályosodott szemmel meg bizsrgő aggyal,fájó tarkóval tanultam,hogy a lecke végére érjek.Ennek viszont azvolt a hátulütője,hogy nem tudtam elég gyorsan felidézni magamban és nem is teljesen.Ahhoz képest persze,ahogy munka előtt tudtam tanulni.Akkoriban én verseket is csak az irodalom óra előtti szünetben tanultam.Kétszer elolvastam és felmondtam rendre 4-5-re.

2011. febr. 1. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!