Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hol van a Bibliában a Titok...

Hol van a Bibliában a Titok kapcsán emlegetett idézet: "akinek van, adassék még több, akinek nincs, az is vétessék el tőle"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 09:10
1 2
 11/15 anonim válasza:

Tisztelt Cimzett ! Igen ez az "idézet" Jézus szavai ! Szerintem ha az "Ő" tanitásai szerint élnénk a Világ biztos , hogy nem ilyen lenne és nem itt tartana ! Ezen idézet csodálatos és sokatmondó !Mélyen relyti magában , hogy az előre jutásban ugy szellemileg , mint fizikailag mozgásra van szükség! A mozgás az elképzelt "vágy",-ból és az általa létrejött "akarat",-ból táplálkozik !Életünket ezek gyakorlásával , finomitásával a "helyes cél"kitüzésével /akkor az eszközök is helyesek lesznek/,tehetjük szebbé , boldogabbá és gazdagabbá ! A vonzás törvénye is mindezeket sugallja és erősiti !

Jézus igen csodálatos mondása az is , hogy "KI mint vet , ugy arat" !!!!Lehet ezt igazabbul és egyszerübben megfogalmazni ? Ez maga a tökéletesség ! Tanitásai a Teremtést müködtető törvényeken nyugszik !Dicsőség és Hála mindezekért és kérjünk "ÁLDÁST"erre az Uj Év,-re!Tisztelettel: Ircsi

2011. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én ezt az idézetet úgy értelmezem, hogy ne légy fukar, és ne azon zsörtölődj, hogy mid nincs, mert ha bőkezű vagy, vidám, és előretekintő, akkor egyre jobb lesz a sorsod. Ellenkező esetben egyre csak rosszabb és rosszabb lesz a helyzeted.
2012. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem tudom, hogy a 8-as olvasta-e már a Titok-könyvsorozat bármelyik részét, de egyértelműen nem csak a vágyról van szó. A Hős pl. az utat írja le, amin keresztül elérhetjük a sikert. Nem a vágyról van szó, hanem a siker eléréséről. A Varázslat ezzel az idézettel kezdődik, és nem a pénzről van szó benne, hanem arról, hogy legyünk hálásak, és példákat ad lépésekben miért legyünk hálásak, szóval nem a pénz elérését részletezi ki. Szerintem nagyon jó könyvek csak ajánlani tudom mindenkinek. És ha esetleg már látta valaki a Titok című filmet abban se a pénz a főszerep, hanem a hit, csak ott éppen a vizualizáció módszerével.
2015. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13.


Bocsáss meg a félreérthető fogalmazásért, kissé pongyolán adtam elő, de ez a lényegi részén nem változtat a mondanivalómnak. Beszélhetünk sikerről, vágyról, teljesen mindegy, ha a Titok "sorozat" nem viszi el az olvasót odáig, hogy felismerje az adott egyén, hogy végső soron személyes önmagát kell "elpusztítania", addig csak "féltitok". Erre utaltam az évekkel ezelőtti válaszomban.


Üdv és elnézést még egyszer, nem leminősíteni akartam a Titok c. dolgot, biztos sokat tud segíteni, de sejtésem szerint csak egy bizonyos pontig.


30/F

LastOne.Left

2015. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Itt a valasz a kerdesre : Akinek van Hálája adasek tobb akinek nincs vetesek el az is amije van legy halas mindenert es meglatod az eleted megvaltozik es azt veszed eszre mennyi mindenen van a retikularis aktivalo rendszered ezt fogja keresni es onigazolasokat gyart majd hozza gyakorold tehat be a halad az eletedben es gazdag leszel :)!
2018. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!