Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vélemény az 5perc programról?

Vélemény az 5perc programról?

Figyelt kérdés

[link]


erről lenne szó....

Azt mondja..hogy 21 napig kell minden nap meghallgatni...!

Mondjuk..én az első napnál tartok...! Van valakinek valami tapasztalata? Tényleg működik?


2010. dec. 26. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, vajon miért nem jelenik a kérdés alatt, a "baj van a kérdéssel" link, hogy jelezhessem a moderátoroknak, hogy ez egy reklám?

Hiszen ott az affilate ID a link végén....



Egyébként ez a véleményem mélyen tisztelt Debreczeny Áron "munkáiról" is... Lehúzza az embereket, akik naívan elhiszik neki a meséit... Nem azt mondom hogy a gondolatoknak nincs ereje, hanem azt, hogy Debreczeny Áron kihasználja azokat, akik elhiszik a gondolat erejét, és amiatt megveszik az ő anyagait... Szerintem ő átveri az ügyfeleit. Lehet van a műveiben hasznos dolog, de hogy csak a pénzért csinálja az távolról ordít...

2010. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Igor26 válasza:
Istenem, valaki ezért fizet?! Én összeadnám ezeket a napi 5 perceket és ami ebből összejön egy hónap alatt, azt mind pihenésre fordítanám. Az ingyen van.
2011. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Debreczeni Áron válasza:

Nem áll szándékomban senkit átverni, ezért van ingyenesen letölthető hanganyag az oldalon, hogy mindenki kipróbálhassa, hogy működik-e.

Üdv,


Áron

2011. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!