Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vannak itt agykontrollos...

Vannak itt agykontrollos kismamák?

Figyelt kérdés
Leírnátok a terhesség alatti tapasztalataitokat, programozásaitokat? A sikereket?
2010. dec. 2. 10:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a válaszod:

A szűklátókörűség vagy a földhözragadottság nem igazán jellemez engem, de hogy bunkó vagyok az tuti. :D

És a meditáció lényegében egy módja annak, hogy a tudatalattinkkal is elhitessük azt, amit a racionalitásunk a "külső rétegünkkel" már elhitetett.

Ez pedig azért kell ugye, mert a tudatalattink dönti el jóformán, hogy mit enged az akaratunknak. Ha egyetértenek, akkor szabad az út a fájdalommentes szülésig.

2010. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindig kifelejtek valamit...


Ha az agykontroll tényleg ezt jelenti, akkor mi a frászt keres az ezotéria témakörben? Ezek a GyIK-esek nem valami eget rengetőek, ha ilyesféle dolgokról van szó...


(Ui.: Az agykontroll szót valószínűleg azért tévesztettük al a második válaszolóval egyetemben, mert csak ezen a honlapon találkoztunk vele szószerkezetben, és itt a telepátiával, meg a többi hülyeséggel kötötték össze. Ezért pedig azt hiszem a második válaszolóval egyetemben kérek elnézést. Mellesleg a "programozás" eléggé kétértelmű volt!)

2010. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és örülök, hogy mostmár nem támadtok annyira. Elnézést, ha félreérthető volt a kérdésem. A kommentemben viszont én nem a fájdalommentes szülést, hanem a problémamentes terhességet írtam.


Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

2010. dec. 13. 10:30
 14/14 anonim válasza:

Kedves kérdező! Van egy jó könyv: Szülés,ahol én irányítok.

Én ezt olvasgattam....nekem bejött! Nem fájdalommentes szülést,hanem könnyű szülést programoztam....mert azt nehéz elhinni,hogy "nem fáj",így kicsi az esélye,hogy fájdalommentes lesz.

A másik,hogy el kell lazulni....nem idegeskedni közben,mert a feszültség összehúzza az izmokat :-)

Na,ez se olyan könnyű :-) ...de szülés közben engem "megszállt" a nyugalom :-)

A szülésznő szerint is könnyű szülés volt....6-kor kezdődtek a fájások,9 óra 5 perckor megszületett a kisfiam!

Könnyű szülést neked is!!!...és ne hagyd magad eltéríteni a sok bántó válasz miatt...az a lényeg,amiben te hiszel!

2010. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!