Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vannak itt agykontrollos...

Vannak itt agykontrollos kismamák?

Figyelt kérdés
Leírnátok a terhesség alatti tapasztalataitokat, programozásaitokat? A sikereket?
2010. dec. 2. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

OMFG! WTF is wrong with you? WWWWW?

Minek kell ilyen hülyeségeket kitalálni? MÉMÉMÉMÉMÉMÉMÉMÉ'?

De most tényleg! Ha tudsz agykontrollolni, akkor próbáld ki! De garantálom, hogy az egyetlen eredmény az lesz, hogy a gyereked is olyan hülye lesz mint te! ÚRISTEN! JAAAJ. Most hetekig rémálmaim lesznek ettől a kérdéstől. Fáj a te hülyeséged!

2010. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BlackSword ***** válasza:
3%

Hova lett a válaszom???

NA minde1...

Szóval ne akard a gyereket programozni, mert nem számítógép... Ha azt akarod, hogy értelmes, életrevaló ember legyen, akkor mutass neki jó példát, és ne az ilyen sz@rságokon gondolkodj...

Bonyolult dolog ám az emberi elme, sokkal bonyolultabb, mint ahogy ezt az agykontrolt terjesztő idióták hiszik... Csak nézd meg, hogy az agyad több számítást, ingert, folyamatot intéz el adott idő alatt, mint a gép, ami előtt ülsz...

NEVELD A GYEREKET, NE AKARD PROGRAMOZNI!!!

2010. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekemet akarom programozni, hanem a problémamentes terhességet.
2010. dec. 6. 14:49
 4/14 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató, hogy senki sem hülyézi le azt, aki gőzerővel imádkozik Istenhez, hogy minden rendben legyen, holott Istenről sem tudunk semmit, csak azt állítják nekünk, hogy van, de bizonyítékot nem kapunk, mégis határozottan állítják. Engem lehülyéztek azért, mert nem egy megfoghatatlan dologban hiszek (politikai érdekekből létrehozott eszményképben), hanem saját magamban.

Hiszek abban, hogy a pozitív gondolkodással és a reménykedéssel minden rendben lesz. Megpróbálok mindent megtenni azért, hogy minden rendben legyen. Szedem a vitaminokat, igyekszem egészségesen táplálkozni és megpróbálok pozitívan gondolkodni és nem aggodalmaskodni. Az érzelmeknek és a vizuális elképzelésnek nagy ereje van. Tulajdonképpen ezt hívják meditációnak. Még az orvosok is javasolják, mert nagyon egészséges dolog. Ezért ti engem hülyének hisztek. Szerintem nem én vagyok a hülye, hanem ti vagyok buták. Szűklátókörűek és földhözragadtak vagytok, plusz még bunkók is, mert olyan témakörbe pofátlankodtok be, amiben nem is hisztek csak annyira unatkoztok, hogy szórakozni akartok másokon, emellett pedig még egy terhes nőt is ocsmányul hülyéztek, mert aggódik és minden lehetőséget megpróbál kihasználni. Szép emberek vagytok, de ti minősítitek saját magatokat, semmi szükség rá, hogy bárki bármit is mondjon rátok.

2010. dec. 6. 15:33
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Ijesztőek a válaszok. Nem is tudom, hogy gondolják...Milyen emberek ezek?!


Keresd meg a kismama magazin online elérhető meditációját (Cserne)!

Egy szegedi agykontrollosnak pedig sikerült a fájdalommentes természetes szülés. Nézd meg a honlapjukat.

Én is erre gyúrok. :)

2010. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 BlackSword ***** válasza:
11%

Sorry az offért...

Milyen emberek? Szerintem teljesen normálisak vagyunk... Ugyanis nem volt vrendesen kifejtve hogy mire gondol a kérdező...

Fájdalommentes szülés... Persze ezt a nem kell félni, nem fog fájni dumát már hallottuk párszor, és akkor sem volt igaz... Főleg a fogorvosnál...


Remélem én is kedves kérdező, hogy minden rendben lesz veletek...

Ha szabad megkérdeznem fiú lesz vagy lány?

2010. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Elgondolkodtató, hogy senki sem hülyézi le azt, aki

gőzerővel imádkozik Istenhez, hogy minden rendben legyen, holott Istenről sem tudunk semmit, csak azt állítják nekünk, hogy van, de bizonyítékot nem kapunk, mégis határozottan állítják."


Én ugyan úgy lehülyézem öket is.

Te meg ha leírtad volna, hogy komplikációmentes szülést akarsz akkor eleve nem szólt volna le senki. Abból amit leírtál a kérdésben, arra lehet következtetni, hogy be akarod programozni, hogy hogyan nézzen ki a gyereked, hány kiló legyen, fiú vagy lány legyen és stb.

2010. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Úgy látom, többen nincsenek tisztában az agykontroll jelentésével. Ez nem egy félreérthetetlen kifejezés. Aki ismeri a szó jelentését, nem érti félre, nem kell magyarázni. A kérdés pedig olyan kismamákra vonatkozott, akik ismerik ezt a meditációs technikát. És nem a természet ellen való. Akik nem ismerik, mindenféle butaság kinyilvánítása előtt inkább nézzenek utána ennek az orvosok által is elfogadott területnek, nem kell a belemagyarázás hogy a kérdező nem beszélt világosan.


Kedves kismama! Nagyon jó, hogy elindítottad ezt a témát, mert engem is érdekelne, hogy van e valami speciális módszer várandósság alatt.


A fájdalommentes szülés pedig létezik évezredek óta. Az úgynevezett civilizált társadalomban fordult természetellenessé a szülés.

2010. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ahhoz képest, hogy annyira tisztában vagytok vele ti se tudtok semmi módszer leírni. Arra vártok, hogy jön majd valaki aki ért is hozzá?

Na olyan emberek nem járnak erre az oldalra :)

2010. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az első vagyok:

Aki hisz istenben, az nem elég okos, vagy fél nem hinni benne. Pont.


Kedves kérdező!


Én is hirtelen a kérdés láttán pusztán a programozás résznél elakadtam, bár nagyon nincs is más szó.

Arról ugyan fogalmam sincs, hogy hogyan tudod előidézni a fájdalommentes szülést, de abban biztos vagyok, hogy kellő gyakorlással az ember át tudja venni az irányítást az automatikus reflexein, így a fájdalom érzékelésén is, ezzel elérve azt, hogy tökéletes uralma legyen a tettei felett. (Mint a Shaolin szerzetesek, ugye.) És bár nem olvastam el a hosszú válaszod, mert az a mondat, hogy "és aki hisz Istenben, azt nem hülyézik le" engem mindig eléggé felbosszant, hogy kikapcsoljam a gépet. (Most ez nem történt meg, inkább átugrottam a következő kommentre.)


De van egy tanácsom: Ha hiszel valamiféle erőben, ami körülvesz téged, vagy benned van, és segít uralkodni a testeden, akkor sokkal könnyebb. Ez lehet a kevésbé tudományos Csí, az Erő, vagy a racionálisabban ható bioelektromos töltés. (Az áram, ami a testedben van, és amivel az agyad irányítja azt.)


Amúgy hajrá!

2010. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!