Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent ez az aura szín?

Mit jelent ez az aura szín?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá magyar órán,hogy látom az aurát.Elősször azt hittem bolond vagyok,de barátnőmnek is sikerült.

Ez egy picit úgy hangzik mintha meghibbantam volna,de bárki láthatja aki kicsit is rákoncentrál a dologra.

Megnéztem a sajátom(a kezemen)és közvetlenül a testem mellett barna,onnan sugárzik ki kék és zöld.

Úgy tudom a barna nem jelent jót,de szeretnék olyantól választ kapni aki régebben foglalkozik ezzel a dologgal és nem csak a netről tájékozódik.

Előre köszönöm.


2010. nov. 29. 17:11
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Káprázik neki a fenét. Bárki képes látni, ha tudatilag olyan síkra kerül (rákoncentrál lelkileg) és köze nincs a viselt ruha színéhez. Nem is szemfáradtság, mert 2 másodperc alatt látható, aki már megszokta, hogy látja, szóval nem kell koncentrálni.


A legelső réteg általában 1-2 mm és fehér, világos.

A második réteg általában 2-3 cm körül van, ennek színe változó. A legszebb amit én láttam, egy férfié volt, aki szeretett engem nagyon. Akkor láttam először és utoljára élénk rózsaszín második réteget.

A harmadik réteg ált. 20-40 cm között van, ez megint más szín.


Figyelem!

Senki ne úgy képzelje el, hogy az aura olyan, mint ahogyan az "aurafotókon" látható. Az hőkisugárzás, semmi egyéb. Az aura áttetsző, még élénksége mellett is halvány színekből áll, egy réteg többnyire egy színű.


Az alábbiakban azt írtam le, ahogyan eddig (12 éve) én látom az aurát. Nekem legtöbbször sárgászöld, de volt már kék és sima sárga illetve zöld és narancssárgais. Ja, és több réteg van.


A barna maga nem pozitív szín aurában, tengődésre, ingázásra, bizonytalanságra vall, de ne feledd, egyik percről a másikra megváltozhat az aurád.

És az sem mindegy, melyik réteg. Én eddig csak 3 réteget tanultam meg látni 14 éves korom óta.

2010. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Még mindig én vagyok, aki az előbb írt.

És az első válaszolónak írom:

Te azt sem tudod, miről beszélsz.

Hála az Égnek, hogy én tudom, hogy Te miről.

Amiről Te beszélsz, abban igazad van. De az aura nem az, hogy ha sokáig nézel valamit, akkor utána egy darabig megmarad az "árnyéka", és ha elmozdítod a szemed, jön vele. Mint amikor belenézel a fénybe, és becsukod a szemed, sokáig látod még a fényt.

Te teljesen másról beszélsz.


Az aura a testek határán kívül, közvetlenül hozzá idomuló és azt körbevevő, rétegekből álló energia-kivetülés.


Kedves kérdező!

Ha ilyen szintre eljutottál (bár elég gyorsan), akkor próbáld meg a következőt.

Felemeled két kezed szemmagasságba, hogy a tenyered magad felé mutasson, tárd szét az ujjaid és mutassanak egymással szemben is, a 2 kezed középső ujjai között legyen 3 cm távolság. Ha jól megy a "dolog", akkor láthatod azt a vékony szürke energiaszálat, amin az energia maga áramlik közvetlenül. Ha ez megy, akkor a többi ujjadnál is láthatod, majd a szálakat gondolattal megcserélheted.

Pl. a mutatóujjadból ne a mutatóujjadba menjen, hanem a gyűrűsbe.

2010. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Még mindig én, harmadjára.


"nem váltott ki akkora megdöbbenést mint vártam(a magam részéről).

Úgy voltam vele és ha aura.Mire jó?"


Belőlem sem anno.

Hihhhhetetlen, csodálatos, gyönyörűszép.

Tulajdonképpen ennyi. :)

Kicsit kirángat a realitásból, és emlékeztet, hogy hitetlenek is vagyunk, pedig kicsik vagyunk mi emberek...

2010. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,sokat segítettél!

Igen,a fehér réteget látom elősször csak és utána jelenik meg a szines!Lehet eddig is ment volna,csak különösebben nem foglalkoztatott a dolog.Érdekességnek pedig tényleg jó,ha másra nem is:)

2010. dec. 4. 21:00
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Az élőlényeket körülvevő finom elektromágneses teret először egy szovjet mérnök rögzítette fényképen. A Kirlian-fotó úgy készül, hogy felvétel közben a tárgyon nagyon nagy feszültségű áramot vezetnek át.


1939-ben egy szovjet elektromérnök, Szemjon Kirlian különös jelenséget tapasztalt: amikor keze – amely előtt egy filmlemez volt – véletlenül túl közel került egy nagyfeszültségű elektródához, a kisüléskor keletkezett fényképen nemcsak a keze, hanem a belőle kisugárzó energiaáram is megjelent – fényes mezőként vette körül a kezét. Kirlian a következő negyven évben tökéletesítette a technikát, és küzdött a szkeptikusok vádjaival. A legkülönösebb jelenség, amit tapasztalt, a „fantomlevél-effektus”: ha egy falevelet közvetlenül azután, hogy egy darabját levágtuk, a Kirlian-eljárással lefényképezünk, a hiányzó rész sugárzó körvonala is megjelenik a képen.

[link]


[link]

2010. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az enyém olyan türkizkék-zöld átmenet...

Amúgy a zöld-kék színek átmeneténél én mindig másképp mondom mint ahogy az átlag :D:D


Még anno tiniként vki azt mondta nekem msnen, hogy szerinte én egy indigógyermek vagyok. Ezt honnan lehet megtudni?

2010. dec. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!