Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent ez az aura szín?

Mit jelent ez az aura szín?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá magyar órán,hogy látom az aurát.Elősször azt hittem bolond vagyok,de barátnőmnek is sikerült.

Ez egy picit úgy hangzik mintha meghibbantam volna,de bárki láthatja aki kicsit is rákoncentrál a dologra.

Megnéztem a sajátom(a kezemen)és közvetlenül a testem mellett barna,onnan sugárzik ki kék és zöld.

Úgy tudom a barna nem jelent jót,de szeretnék olyantól választ kapni aki régebben foglalkozik ezzel a dologgal és nem csak a netről tájékozódik.

Előre köszönöm.


2010. nov. 29. 17:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt épp ma olvastam,de köszönöm szépen azért.

Te hiszel ezekben?Vagy látod az"eredetit"esetleg?(utolsó válaszoló)

2010. nov. 29. 18:49
 12/26 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy aura. Káprázik a szemed ilyenkor ha sokáig nézel valamit pislogás nélkül. De próbáld ki, hogy miután elkezded látni azt a körvonalat csukd be a szemed hamar és még mindig ott lesz a körvonal csukott szemmel is..

Nincs ebben semmi fura..

2010. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Azért én ezt így nem jelenteném ki,hogy nincs aura,de mindenkinek szive joga.:)
2010. nov. 29. 19:06
 14/26 anonim ***** válasza:
Jó igazából én se vetek el semmi ilyen lehetöséget. De ha léteznek is ilyen dolgok azt mi nem látjuk.
2010. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek 18.49-re:

Régebben érdekelt a dolog, de lusta voltam gyakorolni. :) Egyébként mindenkinek mérhetően van aurája.

2010. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 BlackSword ***** válasza:
16%
Én pl a bal kezemen hordom az aurámat, és fémes színű, mivel fémől van... de több, mint 10 éves, és még sosem hagyott cserben...
2010. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

na most arról nem kéne vitatkozni, hogy van-e aura, mert ezt egy Kirlian nevű orosz fickó már vagy 50 éve lefotózta.

Az aura több rétegből áll, és egy bizonyos réteg színét láthatod. Ez sok mindent jelenthet, gyakorlott auralátók a lelkiállapotot, a betegségeket, de még a rosszindulatot is láthatják a színekben. Fehéret nem láthatsz,mert akkor már nem élnél.

[link]

olvass és tájékozódj, és ha úgy érzed láttál valamit, ne kapj pánikrohamot :)

2010. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Utolsó: Na és hol van az a fotó? Mondani én is mondhatok bármit... Ennyi erövel én lefotóztam ahogy a szomszédom a kezéböl szórta a lángokat és felgyujtotta az erdöt...
2010. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 BlackSword ***** válasza:

tegnap 23:27

Igaza van az utolsónak: Mondani bármit lehet... Szóval én elhiszem, amit Te mondasz, de akkor Te is hidd el, amit én mindok...

Egy fotó még messze nem bizonyíték semmire... És messzemenő következtetéseket sem lehet levonni belőle... Általános bizonyítás kell, nem egy kiragadott példa...

A matematikában is van olyan, hogy kivétel, tehát ott is álltalánosságban kell bizonyítani, és nem egy számra, hanem az összes számra egy tételt...

2010. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Erről ne nyissunk vitát,mint írtam mindenkinek szive joga,döntse el hisz-e ebben a dologban vagy sem:)

Még én sem tudom mit gondoljak,de amikor láttam rögtön ez jutott eszembe,hogy talána ez az aura,de nem váltott ki akkora megdöbbenést mint vártam(a magam részéről).

Úgy voltam vele és ha aura.Mire jó?Ki mondja meg mi mit jelent?Honnan veszik ezt?Mi van ha ez az aura dolog csak a fények játéka és semmi extra nincs benne?

Hát kérdés sok van a választ meg talán sosem tudjuk meg.

De mindenkinek köszönöm a hozzászólást:)!

2010. dec. 2. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!