Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent ez az aura szín?

Mit jelent ez az aura szín?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá magyar órán,hogy látom az aurát.Elősször azt hittem bolond vagyok,de barátnőmnek is sikerült.

Ez egy picit úgy hangzik mintha meghibbantam volna,de bárki láthatja aki kicsit is rákoncentrál a dologra.

Megnéztem a sajátom(a kezemen)és közvetlenül a testem mellett barna,onnan sugárzik ki kék és zöld.

Úgy tudom a barna nem jelent jót,de szeretnék olyantól választ kapni aki régebben foglalkozik ezzel a dologgal és nem csak a netről tájékozódik.

Előre köszönöm.


2010. nov. 29. 17:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Előfordulhat, hogy láttad, de az a valószínűbb, hogy káprázott a szemed. Ilyenkor amilyen színű dolgot nézel egy darabig, mellette, mint valami sugárzást, elkezded látnod a komplementer színét.
2010. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ha rákoncentrálok és huzamosabb ideig nézem 40-50másodperc akkor még most is látom.

A tanáromon vettem észre,neki citromsárga volt,a másik osztálytársamnak pedig világoszöld.

Nem tartom természetfölötti dolognak,iunkább csak rezgés,energia.

De ha van ennek egyálltalán valami jelentősége akkor szeretném megtudni ezek a szinek mit jelentenek.

2010. nov. 29. 17:26
 3/26 anonim ***** válasza:
Jé, tényleg, nekem is megy. Nekem fehér. Van egyáltalán valaki, aki ért ehhez?
2010. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Nostro the overlord ***** válasza:
Nekem vér vörös... a banya aki nézte eléggé ijesztgetett, hogy van benne fekete és fehér is ami állítása szerint bajt jelent, ahhoz képest azóta sincs semmi bajom.
2010. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Még mindig az első válaszoló vagyok. :)

Higgyétek el, nem akarlak benneteket se letörni, se megbántani, de ezt mindenki látja, ha kicsit gyakorol, többek között én is. Ha sokáig nézünk akár egy személyt, akár egy tárgyat, először egy halvány, fehéres fényt látunk körülötte, aztán amilyen színű, annak a komplementer színét. Próbáljátok ki, rakjatok ki fehér falra, mondjuk egy piros kört, papírból kivágva és nézzétek egy darabig... aztán kicsit fordítsátok el a szemeteket és mellette halvány zöldes derengést fogtok látni. A retinát ért erősebb hatás miatt van (bár nem tudom a pontos, tudományos megfogalmazását, valahol fent van a neten). Szóval teljesen természetes jelenség és ez még nem az aura. Viszont, állítólag, ezek a gyakorlatok hozzásegíthetnek az igazi aura látásának megtanulásához, szóval gyakoroljatok. Azért mindjárt linkelek be oldalakat az aura színeinek a jelentéséről.

2010. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem, hogy lehet, hogy valamelyikőtök olyan ügyes, hogy már tényleg az igazi aurát látja, végülis nem tudhatom. Szóval az oldalak:

[link]

[link]

[link]

Az utolsónál vannak gyakorlatok is. Ha érdekel a téma, keress rá a Google-ban, érdekes dolgokat fogsz találni.

2010. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Nostro the overlord ***** válasza:
Én nem írtam, hogy hiszek benne :D
2010. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen valóban lehet,hogy ez nem aura,de elvileg aurája nem csak az élő dolgoknak van a tárgyaknak is.

De lehet akkor egyálltalán nincs is aura(?)

Hú most aztán megfogtál,már magam sem tudom mi ez;)

2010. nov. 29. 18:31
 9/26 A kérdező kommentje:

Viszont amikor néztük a padtársammal az egyik osztálytársunk,idővel változott az"aurája"(nevezzük most így).Óra elején határozott volt és erős citromsárga,aztán óra vége felé már halványsárga és csak a nyakánál láttuk mindketten.

Egyébként ha egy fehér lap elé rakom a kezem és természetes fénybe nézem akkor mindíg más egy kicsit.Pl van amikor csak a zöld és a kék van benne,de később már a barnát is láttam.

Nem is tudom mire véljem,nem nagyon hittem ebbe eddig,de furcsának találom akkoris ha ez nem aura hanem más:)

2010. nov. 29. 18:36
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen, a kezünknél általában először fehéreset, aztán kékes-zöldeset látunk. Meg általában, ha mondjuk egy kékes ruhájú valakinél narancsos "aurát" látsz, az valószínűleg még csak a ruhája színének a színpárja. De gyakorlással egyre érzékenyebb lesz a látásod és egyre többet fogsz látni az aurából. Szerintem nézd meg az utolsó oldalt, amit az előbb belinkeltem. Egész jól le van írva, és jók a gyakorlatok.
2010. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!