Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire képes az akinek volt...

Mire képes az akinek volt agykontrollja?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallok olyanokat, hogy akiknek volt agykontrolljuk, sokszor hasznosítják.

De nem tudom, hogy mit. Lesz valamilyen képessége annak aki megcsinálja? Persze képesség alatt nem azt értem, hogy majd tudni fog repülni..


2010. nov. 5. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Képes lesz arra, hogy az agykontroll behatárolt szabályai szerint gondolkodjon és ezeknek a rabja legyen, ahelyett, hogy felszabadítaná a tudatát.
2010. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
olvasd el A Titok című könyvet, nagyjábol olyan mint az agykontroll
2010. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: te vmit nagyon félreismertél az agykontrollal kapcsolatban, v szimplán hülye vagy (olyanról írsz, amit nem is ismersz)


2. válaszoló: csak a titok című filmet láttam, de a mondanivalója azért másabb, mint az agykontroll, van párhuzam köztük, de lényeges különbségek vannak köztük.


és a válasz: az agykontroll elsajátítása után számtalan lehetőség nyílik az embernek, a saját agya "programozásával" szervezete belsőjében érhet el jelentős változásokat mind fizikailag és szellemileg.


példának mondhatom, h egy orvos ezzel hozta rendbe a szemét (szemüveges volt), sokan a migrént győzték le, egy olyanról is hallottam, aki nem ismeri a szellemi fáradtságot, pedig orvos, és stb.


további lehetőségeket láthatsz, ha gúgléban az esettanulmányokra keresel rá

2010. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. :)
2010. nov. 6. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel gyógyítottam meg az orvosok által is csak könyvből ismert tüdőbetegségemet.

Azóta ha keveset alszom, ha fáj valamim kitűnő gyógyszer helyett. Ajánlom mindenkinek!

2010. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!