Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy jöjjek rá arra hogy mit...

Hogy jöjjek rá arra hogy mit akartam elintézni jövőhéten hétköznap? Baromi fontos az maradt csak meg, és minél hamarabb és szabi kell hozzá.

Figyelt kérdés

Valamiért szabit akartam kivenni mert csak munkaidőben lehet, és sürgős és fontos.

De mindegy hétfőn vagy szerdán stb de hétkoznap lehetoleg délelőtt es minél hamarabb még talán aug-ban mindenképp.


Ma mentem voltam szabit kérni de már elotte kisült az agyam hogy mire is? Mit is akartam?

Végigpörgetve a rakat intéznivalóim, minden a sinen van, illetve voltam már a hivatalokban stb, és nem tudom melyik mi maradt ki amit jövőhétre akartam tenni.

2 napja rágom ezen magam.


Agykontrollt nem tanultam semmit szinte, de abban vannak trükkök ilyesmikre elvileg.



#elfelejtett teendő #fontos sürgős
aug. 23. 22:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve a többi intezmivalokat tudom de azok nem sos gyors sürgősek. Hanem csak intéznivalók.
aug. 23. 22:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon hívtak miatta, levélben jött vagy e-mailt kaptál róla?

Igazolványok rendben vannak?

Banki dolgok?

aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez nekem rohadtul nem fér a fejembe hogy ha 1 nap szabit akarok kivenni azt mi a francnak kell megindokolni? főleg ha nem egyik napról a másikra kérem, hanem azért jó pár nappal előtte.

Dolgoztam sok cégnél, de csak egy olyan cégnél voltam ahol időbe kellett jelezni a helyettesítés miatt, és ha sürgősen kellett másnapra akkor kellett csak megindokolni hogy tényleg kell és nem csak lustálkodni akarok. Érdekes ahol dolgozok sokkal szigorúbb helyen ahol nem maradhat ki nagyon létszám, főleg az én pozíciómban ahol eleve kevesen vagyunk és mindig tele vagyunk munkákkal, ha kérek szabit és rajtam kívül csak 1 ember van beírva nem csinálnak ügyet belőle, mehetek, soha sem kellett megindokolnom ha 1 hét szabit kértem 1-2 hónappal korábban valamire. megmondtam ekkor meg ekkor kell szabi, beírták, aláírtam a kérelmet, megadták és ennyi.


Bocs hogy nem a kérdésedre válaszoltam.

Szerintem nézd át a papírjaidat ha olyan dolgokat intéztél eddig ahol kaptál valamit. Nem lehet hogy banki ügyek, vagy orvosi dolog? Vagy ingatlan ügy, lakhatás, földhivatal, akármi?

aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, lehet hogy újat mondok de feltalálták már a jegyzettömböt, jegyzetfüzetet, határidőnaplót manuálisan és virtuálisan is.


De akár egy sima vonalas füzet vagy egy Word dokumentum is megteszi! :)

aug. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. :)))))))))))))))
aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!