Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzam be azt, hogy...

Hogyan vonzzam be azt, hogy elköltözzünk Amerikába? Mindegyik családtagnak akarnia kell?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 19:12
1 2
 11/17 Cheyene válasza:
26%

....tényleg azt hiszik az emberek hogy ez ilyen egyszerü? Bevonzod mi? Meg 14 dollár....

Az USA-ban élünk, Arizonában. A férjem amerikai-magyar, 20 éve, és még igy is rengeteg pénzbe és rohangálásba került hogy én itt lehessek vele. Fejenként 17.000$-t kellett felmutatnunk plussz egy csomó más elvárás is volt. Ennyit a 14 dollárról.

Te és a családod szinte lehetetlen hogy itt élj. Munkavállalási vizummal kijöhetsz, de csupán addig amig a munkaszerzödésed szól. Ez mellett nem fogsz annyit keresni mint egy amerikai, ezért dolgoztatnak külföldit.....

A családod pedig nem jöhet veled, csak az, aki a munkát kapja. Hogy mindenkid munkát kapjon az megint nehéz ügy. Esetleg valami közvetitön át találhatsz munkát, de ne számits amerikai életszinvonalra sem letelepedésre, mert amint a szerzödésed lejár hazaküldenek.

Letelepedésre akkor van még esélyed ha édestestvéred vagy édesszülöd amerikai. Én hiába vagyok amerikai álllampolgár, kizárolag édestesot és édesszülöt hozhatok ki itt élni, még féltestvéremet sem.Innen látni mennyire nem egyszerü.

A vizummentesség pedig a turizmusra vonatkozik nem a munkavállalásra vagy másféle ittlétre.


Van forumom ahol ezt tárgyaljuk de nem tudom kiirhatom-e a linket, nem akarok törvényt szegni.

Mindenesetre figyelmedbe ajánlom a nagykövetség oldalát. :)

2010. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Cheyene válasza:
26%
Bocsánat kihagytam hogy van még lehetöség ha ittenivel házasodsz vagy a munkáltatód annyira megszeret hogy elintézi (ismerek ilyet) vagy ha annyi pénzed van, hogy 9 itteni embernek munkát adó vállalkozást inditasz itt. Plussz ha kiemelkedöen okos vagy valamiben. (professzorok doktorok, tudosok....), illetve a vizumlottó.
2010. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, kizárólag a saját életedre alkalmazhatod csak a vonzás törvényét, ha a többiek nem vágyódnak oda, akkor velük együtt nem fog menni.

Én pl hiába szerettem volna a párommal összeköltözni, már tudom, hogy nem fog menni, mert állítólag szeretné ő is, de lusta mint a sár, nem megy el dolgozni hogy be tudjon szállni a rezsibe, én viszont nem fogom eltartani.


A vonzást az elszánás, a tettek indítják be, anélkül az egész semmit nem ér. Ilyen módon viszont bevonzhatunk olyan embert, aki ugyanazt szeretné, mint mi - tehát ilyen módon már picit a környezetre is hatni tudunk.

2010. okt. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Uccsó 3 köszi a választ!

És tegyük fel, hogy összeszedem a pénzt, ha nem is a családommal, akkor kimehetnék tanulni? Még egyetem előtt?

2010. okt. 4. 16:35
 15/17 Cheyene válasza:
39%

Egyetem elött szeretnél itt tanulni? Mit?Hol?

Egyetemen tanulhatnál, ha valahogy sikerülne elintézned, nem nagyon vagyok tisztában azzal, hogy vannak-e erre lehetöségek, azt tudom, hogy cserediák programmal az ottani egyetemröl 1 évre kijöhetsz ide tanulni, arra megkaphatod a tanuló vizumot. Más lehetöségröl nem tudok, persze nem jelenti hogy nincs is. Én is pont most kezdem majd az egyetemet, de állampolgárként persze más.

Más iskolába nem vesznek fel (közép, gimi egyebek) azokhoz itteni állampolgárnak vagy permanent residentnek kell lenned papirokkal. Ez nélkül a jelentkezési lapot sem tudod leadni.

2010. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Álmodozz róla, beszélj róla mindenkinek, hogy mit szeretnél, próbálj tenni érte, és meg fog érkezni amit akarsz.
2010. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

VÁLASZ CHEYE-nének!


Nagyon rossz helyen laksz, nagyon rossz időben! Vagy hazudsz. Jól félrevezeted azt aki ki akar menni ! Nagyon egyszerű pedig, de meg pánikot keltesz, meg hülyeségeket beszélsz! Legalább hallgatnál! Háry János nem mondott ekkorákat mint te! Azt hittem elájulok mikor elolvastam Én szégyellem magam helyetted!!!

2011. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!