Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzam be azt, hogy...

Hogyan vonzzam be azt, hogy elköltözzünk Amerikába? Mindegyik családtagnak akarnia kell?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Aztán amint mindannyian akarjátok, már küldik is a vízumot, még igényelnetek sem kell. Tényleg.
2010. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
háháhá :D jajj ez a bevonzás annyira csodálatos hülyeség háháh :D ezt nem bevonzani kell hanem megbeszélni a családoddal és benyujtatni a vizumkérelmet aranyapám :D háháháá pff :D
2010. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
nem feltétlenül, szerintem, de ha nem közönbösek pl. nagyon nem akarnak menni, az hátráltathat, ha meg nagyon akarnak az segít...
2010. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Először is: a kiutazáshoz tudtommal már nem kell vízum. 2. Kell hozzá pénz és munka kint, ennek a bevonzására gondoltam és mielőtt azt hinnétek hogy olyan vagyok hogy ülök a seggemen és várom hogy bevonzódjanak a dolgok, hát nem-.-"
2010. szept. 21. 21:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

de kell vízum, tanuláshoz is, munkavállaláshoz meg pláne, miazhogy.

és a pénzt meg a melót a sültgalamb hozza a csőrében?

2010. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

:D:D

Ez tuti kérdés de válaszok fantasztikusak!

Az hogy te bevonzod egy dolog de más életére nem tudsz befolyással lenni.

Vízum igen is kell Amerikába.Ahogy már említették tanuláshoz és munkavállaláshoz is.A beutazási kérelem is 14 dollárba(nem nagy pénz) kerül fejenként és még nem mentél sehova.

Azért programozhatod,hogy az egész család boldogan él Amerikába.

2010. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jól van tudom kicsit elb**tam a kérdést, de remélem lejött a lényeg:DD:D utsú köszi
2010. szept. 22. 20:24
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Jóska menni Amerika
2010. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Csak aztán jól vigyázz nehogy valami nagyfszú sittes négert vonzzál be a valagadba!
2010. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hihihiiii !!!! Baromi jókat írtok a szerencsétlennek.

Ez tényleg be fog vonzani valamit, legalább egy képeslapot a nagynénitől. ja tényleg a követséggel próbálkoztál már ?

Ott lehet hogy vonzás nélkül megtudod az infókat !!

2010. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!