Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A titokról lenne szó. Lenne...

A titokról lenne szó. Lenne valaki aki tanácsot ad?

Figyelt kérdés

Igazából egy olyan emberrel szeretnék beszélgetni msnen aki nagyon jól érti és használja a titkot.

Én már kiskorom óta foglalkozom ezzel,és eddig mindent amit szerettem volna sikerült elérnem.

De most kétségbe estem és félek,h elrontom és tanácsot szeretnék kérni.

Esetleg ha lenne vki aki beszélgetne velem msnen azért nagyon hálás lennék.

Nagyon fontos ez nekem.


2010. szept. 5. 18:52
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Msn. Add meg ha gondolod.
2010. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

NEm engedi h privát üzit küldejek:S

Igy nemtom megadni:(

DE miért nem engedi?

2010. szept. 5. 20:49
 23/31 A kérdező kommentje:
Mindekinél engedi csak nálad nincs olyan h privát email küldése:S irj rám akk te privin és válaszolok
2010. szept. 5. 20:49
 24/31 anonim válasza:
Elvileg mostmár írhatsz privátot.
2010. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Oks irok is.
2010. szept. 5. 20:55
 26/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A vonzás törvénye valóban működik, csak 1-2 dolgot célszerű odatenni mellé. A titok című könyvvel semmi baj azon kívül, hogy két dologban félrevezet.

Az egyik, hogy ez nem titok, hanem ismert tény (csak attól, hogy titoknak titulálják jobban el lehet adni - marketing).

A másik baj vele, hogy egyszerű dolgoknál nagyon jól múködik, de ha valami célod van, akkor nem elég. Oda kell tenni mellé a munkát is, ezenkívül szükség van tanulásra, személyes fejlődésre, stb.

Ha gondolod, írj privátot szivesen válaszolok neked, de msn-t nem használok.

2010. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam neked privit, én olvastam és szívesen beszélgetek veled!:)
2010. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Látod, h kapsz tanácsot és néhányan akarnak is írni neked, de emellett még ott van az, amit én írtam. Olyan oldal, ahol mindenki kifejezheti a véleményét.
2010. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Igen tudom.
2010. szept. 6. 19:55
 30/31 anonim ***** válasza:

Szugerálom az Univerzumba, hogy FOGYOK, FOGYOK, de mégse sikerül.... Pedig a könyv, a Titok erről szól, hogy pl.: nem azok az ételek hízlalnak, amire mondjuk, hanem a negatív hozzáállás a bibi. Eszem a tortát tortával, tésztát tésztával és mégse.... , holott szugerálom, hogy FOGYOK - FOGYOK - FOGYOK.... Ez van a Titokban....

Ki érti ezt....????

2010. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!