Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A titokról lenne szó. Lenne...

A titokról lenne szó. Lenne valaki aki tanácsot ad?

Figyelt kérdés

Igazából egy olyan emberrel szeretnék beszélgetni msnen aki nagyon jól érti és használja a titkot.

Én már kiskorom óta foglalkozom ezzel,és eddig mindent amit szerettem volna sikerült elérnem.

De most kétségbe estem és félek,h elrontom és tanácsot szeretnék kérni.

Esetleg ha lenne vki aki beszélgetne velem msnen azért nagyon hálás lennék.

Nagyon fontos ez nekem.


2010. szept. 5. 18:52
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:

Milyen titokról? A film? Miről szól? :D

Am korod/nemed?

2010. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

én most olvastam el és majd megakarom nézni filmen is, de én még elég kezdő vagyok, szal még semmi sem történt..

én szeretnék veled beszélgetni róla, hogy te hogy élted meg, és hogy tényleg beválik-e, ha persze teis szeretnél:)

2010. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:

első vagyok

ez az ilyen "vonzzás törvénye" témáju?

ilyesmi könyvet még tudok ajánlani:

Esther és Jerry Hicks - Salamon beavató meséi

2010. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

A könyvet olvastam.

A filmet láttam.

Mondom már kicsit korom óta használom:D

Ha ugy jobban tettszik akk a vonzás törvényét.

Amugy lány vagyok és 18 éves.

És most tanácsot szeretnék kérni.

Mert most tényleg nagyon fontos lenne,és félek h elszurom:(

2010. szept. 5. 19:14
 5/31 A kérdező kommentje:

Minden ilyen könyvet olvastam:D

De lécci irj

2010. szept. 5. 19:15
 6/31 anonim ***** válasza:

Mivel ismered a titkot próbálj meg csak jó és építő dolgokra gondolni,ne félj a rossztól mert az is az élet része és érted van az is....

Ne félj,hogy elszúrod azzal csak erőt adsz a negatív dolgoknak engedd át magadon ha ott van a fejedben de ne küzdj ellene.

Bátor legyél ne a félelem ellen küzdj.

Gazdagság mellet ne a szegénység ellen...és így tovább.

Idővel rájössz hogy csak a megszokás ami nem enged változni de utána már könnyebb lesz.

2010. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
Ez a könyv számomra egy marhaság. Agyonmagyarázza a pozitív gondolatok fontosságát. Ez mindenféle titok nélkül is nem titok..... Amikor elérkeztem az olvasásában ahhoz, hogy a rossz gondolatok hízlalnak, na itt letettem a könyvet, jót röhögtem és elajándékoztam másnak.
2010. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

CSak sajnálni tudlak.és remélem egyszer megérted,h mit adtál ki a kezedböl és mit utasitasz vissza.DE a vonzás törvénye olyan h ha hiszel benne ha nem müködik!

Sokan nemértik,de használják.

Mint pl az áramot.

2010. szept. 5. 20:26
 9/31 anonim ***** válasza:
24%

Figyi! Heteken át csak tortát eszek tortával, tésztát tésztával, és közben azt gondolom erősen, hogy fogyókúra!!!! Szerinted lefogyok???? VICCES!!!!

Na, Schobert Norbi, Béres Alexandra, hol vannak????

2010. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%

Ekkora marhaságot életemben nem olvastam, pedig gyerekkoromtól fogva rengeteget olvasok!

Na, inkább nem próbálom ki, hogy erősen szugerálom, hogy fogyok, fogyok, fogyok a hatalmas tortatömegektől, tésztáktól.... Nem vagyok bolond ugyanis.....

2010. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!