Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A titokról lenne szó. Lenne...

A titokról lenne szó. Lenne valaki aki tanácsot ad?

Figyelt kérdés

Igazából egy olyan emberrel szeretnék beszélgetni msnen aki nagyon jól érti és használja a titkot.

Én már kiskorom óta foglalkozom ezzel,és eddig mindent amit szerettem volna sikerült elérnem.

De most kétségbe estem és félek,h elrontom és tanácsot szeretnék kérni.

Esetleg ha lenne vki aki beszélgetne velem msnen azért nagyon hálás lennék.

Nagyon fontos ez nekem.


2010. szept. 5. 18:52
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

1.NEmvicces.

2.AMugy fején találtad a szöget mert én is akármennyit zabálok nem hizom el:D és nem vok beteg...

Egyszerüen nem akarok hizni.

DE nem akarlak fárasztani,tudom most nagyon lenézel és bolondnak tartasz stb stb...de ez csak a te vélemyéned rólam és nem én vagyok:)

Figyu ha nem akarsz hinni benne nem teszed

2010. szept. 5. 20:31
 12/31 A kérdező kommentje:

És amugy nem fogyni szeretnék.

Sokkal fontosabbat:(

DE látom itt mindenki csak megvet.

2010. szept. 5. 20:33
 13/31 anonim ***** válasza:
Az agykontroll tényleg hülyeség. A dolgok sikeréért NEKED kell megdolgoznod, és nem csak gondolnod rá... nevetséges, hogy van aki elhiszi ezt a mesét.
2010. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
ez egy közösségi oldal, ahova mindenki írhat, bármit. olyan is, amivel te nem értesz egyet. ez van. fogadd el, nem mindenki ugy vélekedik rola mint te!
2010. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Én elfogadom tudod?

CSak akkor inkább ne is irjon az olyan.

MErt most tényleg nagyon kivok készülve és ha már jo szot nem hallok akk lécci ne támadjatok.

Jo persze most jön az h miért irtam akk ki?

Igazad van.Mit is gondoltam?

2010. szept. 5. 20:36
 16/31 A kérdező kommentje:
CSak tanácsot szerretm volna kérni...:(
2010. szept. 5. 20:38
 17/31 anonim válasza:

Szia!

Ha velem akarsz, nyugodtan beszélhetsz bármiről, de erről a "titokról" semmit nem tudok. De bármi másról beszélek veled ha kell:D

2010. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Jo lenne:)

sokat segitene.

Mire gondolsz?

Email vagy msn,skype?

2010. szept. 5. 20:40
 19/31 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy vagyok vele,kell,hogy tegyél a dolgokért,és közbe arra gondolj,hogy sikerülni fog,sikerülni fog! ha nem sikerül tovább kell lépni,tanultál belőle,ne aggódj! bármi is az:)
2010. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Ez most tulságonsan fontos ahhoz,h csak ugy elengedjem és aztmondjam,h jo tanultam belöle:(
2010. szept. 5. 20:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!