Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Veszélyes Alfa állapotba kerülni?

M@x kérdése:

Veszélyes Alfa állapotba kerülni?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallom, hogy segít meg nincs vele baj, valahol meg azt hogy néhányan beleőrültek. Most akk kipróbáljam vagy nem?
2010. aug. 25. 09:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%

Köszönöm a választ.


Bocsánat, hogy itt off-olok

csak statisztikai adatként fűzöm hozzá, hogy nekem a maszturbálás garantáltabb.

2010. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogyis veszélyes! :)

Még ébrenléti (béta) állapotban is gyakran átkapcsolunk alfába, pl. ha kimeredsz az ablakon, bámulsz előre, mélyen gondolkodsz, ill. elalvás előtt MINDIG...stb, sőt: a normális agyműködés is hullám alakzatban ábrázolt, mivel ha jól emlékszem, kb. minden 3. (?) percben van bétában is pár másodperc alfa. Tehát nem veszélyes.

Az agykontroll tanfolyam arra jó, hogy az ilyen időszakokat jobban felismerd, ki tudd használni, ill. tudatosan is kerülhetsz alfába, hogy aztán a magad hasznára fordítsd.

2010. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nehéz lemenni alfába :S

Az aki mindig gondolkozik, és nem tudja leállítani magát(hogy ne gondolkozzon) az Mit csináljon??

2010. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

OFF az előzőnek:

az ne akarjon NE gondolkozni, és ezzel kész is. Mert az agy a NEM-et nem érzékeli, és ha NEMgondolkozni akarsz, akkor nem nélkül hallja. Pl. akarhatsz ellazulni is.

15.41

2010. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Felfogom én is, hogy az agy számára nincs + / - előjel más gondolatban sem...,

Nincs nem vagy ne...,


Viszont nálam kórosan van "de és csak".

2010. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"az, ha már bétába mész le, na az már veszélyes. De olyanról nem hallottam, akinek sikerült volna :)"


Kevered a dolgokat.

Jó hogy mindenki bétában van alapállapotban.

Kivétel: Csecsemők, alvó- pihenő-relaxáló emberek.

2010. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Mi az az alfa állapot?
2010. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Alfa állapotban vagy akkor is, amikor bambulsz, vagy elalvás előtt, ill. a ébredezés és az ébrenlét közötti időben. Ezt nem az agykontrollosok találták ki, ilyen amúgy is volt. Meditáció során is alfa állapotba kerülsz (van olyan, aki mélyebbe, pl théta), vagyis lecsendesíted az elmédet, nem tudom, hogy lehet ebbe beleőrülni...


Az az alfa, amiről az agykontrollban beszélnek, azt jelenti, hogy a tudatalattid ebben a félig elbóbiskolt helyzetben van a legfogékonyabb állapotban. A cselekedeteid 95%-áért a tudatalattid felel (azaz ezek tudattalan cselekedetek, nem is veszed őket észre), így pozitívan tudod befolyásolni az életedet (pl valaki beprogramozza, hogy már egyre kevésbé szereti az édességeket, akkor a tudatalattija- ami csak cselekszik, nem mérlegel- olyan helyzeteket teremt neki, hogy kevés édességgel is beérje).

2010. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a béta a tudatos állapot, mikor ébren vagyunk.
2010. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha ébrenléti állapot a béta, miért is lenne veszélyes, mi a veszély abban, ha ébren vagyunk?
2010. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!