Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Veszélyes Alfa állapotba kerülni?

M@x kérdése:

Veszélyes Alfa állapotba kerülni?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallom, hogy segít meg nincs vele baj, valahol meg azt hogy néhányan beleőrültek. Most akk kipróbáljam vagy nem?
2010. aug. 25. 09:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

dehogy őrültek bele! :)

viszont tanfolyam nélkül úgysem kerülsz alfába

2010. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy megőrültek hogy alfában szellemeket láttak és abba őrültek bele!
2010. aug. 25. 10:16
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az alfa állapot?
2010. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2010. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tulképp meditáció (röviden)
2010. aug. 25. 10:43
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

nem veszélyes :) az, ha már bétába mész le, na az már veszélyes. De olyanról nem hallottam, akinek sikerült volna :)


ÉS de, tanfolyam nélkül is tudsz alfába kerülni, leírtam egy előző kérdésedben a meditáció menetét (gondolom te kérdezed ezt a sok alfás kérdést!)


"Reggel felébredve szükség esetén menj ki WC-re, majd feküdj vissza az ágyba! Állítsd az

ébresztőórát 15 perccel későbbre arra az esetre, ha gyakorlat közben véletlenül elaludnál. Hunyd

be a szemed és nézz felfelé a szemhéjad mögött, 20 fokos szögben. Nem teljesen tisztázott okok

miatt csak ilyen szemállásnál kezd az agy Alfát produkálni.

Most lassan, kb. két másodperces időközökkel, számolj vissza 100-tól 1-ig! Eközben figyelj a

számolásra, s már az első alkalommal Alfában leszel így.

Az Agykontroll osztályokban a hallgatók különbözőképpen számolnak be első élményükről, ami a

„Gyönyörű volt!” -tól a „Semmit sem éreztem” -ig terjed. A különbség nem annyira a velük

történtekben rejlik, mint inkább abban, hogy mennyire volt ismerős számukra ez a lelkiállapot.

Többé-kevésbé mindenkinek ismerős ez. Ennek az az oka, hogy reggel, ébredéskor egy darabig

gyakran ebben az állapotban vagyunk. A Thétából, tehát az alvás szintjéről az út a Bétába, vagyis

az ébrenléti szinthez, az Alfán keresztül vezet, s kora reggel gyakran elidőzünk ott egy darabig.

Ha az első gyakorlat alatt semmi sem történik, az csak azt jelenti, hogy korábban már sokszor

voltál Alfában anélkül, hogy tudatában lettél volna ennek. Egyszerűen lazíts, ne kérdezz, csak

végezd a gyakorlatokat!

Megfelelő koncentrálással ugyan már az első alkalommal Alfá-ban leszel, mégis 7 hétnyi

gyakorlásra van szükség, hogy mélyebb Alfa szintekre juss, majd Théta szintre is elérkezz.

Alkalmazd a 100 -tól 1 -ig számolást tíz reggelen keresztül. Ha már ezt elérted, kezd elölről az egészet, de csak 50-től számolj vissza! A következő néhány nap után már elég, ha 25-től, majd később 10-től, végül 5-től számolsz vissza. Ezzel a megoldással nap közben is bármikor képes leszel 5-től elszámolva mély tudatállapotba kerülni."

2010. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi a segítséget am ez az első alfás kérdésem!
2010. aug. 25. 11:16
 8/20 anonim ***** válasza:

"Ezzel a megoldással nap közben is bármikor képes leszel 5-től elszámolva mély tudatállapotba kerülni."


Bocsánat, csak néhány gyakorlati példát szeretnék, hogy mire, miért jó szinte bármikor Alfába jutni?

2010. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Kiváncsi vagyok béta állapotba hogy kell kerülni...:P

Amúgy alfába ha lemész utánna kipihentebb leszel elvileg...hát én pont hogy nem xd ...

2010. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsánat, csak néhány gyakorlati példát szeretnék, hogy mire, miért jó szinte bármikor Alfába jutni?"


Nos, azért írtam le ezt a gyakorlatot, mert a kérdező kérdezte. Az már tökmind1, hogy mi mire jó :) De ha tényleg tudni szeretnéd, akkor mondom, hogy ez a relaxáció és a mély meditáció első feltétele. Még a tudatos álmodáshoz is nélkülözhetetlen, ha valaki a WILD technikát használja. Szóval sok mindenre jó ez :)

2010. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!