Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért jön rám programozás/vizu...

Miért jön rám programozás/vizualizáció közben mindig olyan mély kétely?

Figyelt kérdés

Nagyjából mindenen átrágtam már magamat, agykontroll, Dr. Joseph Murphy stb. Imádom ezt a témát, nagyon sok lelkesítő szöveg átment már a kezem alatt, egy csomószor sikerült is, de mostanában elég, ha arra gondolok, amit szeretnék, és sírás közeli állapotba kerülök amiatt, hogy azt gondolom, ez lehetetlen. Én most konkrétan társaságot szeretnék, de egyszerűen képtelen vagyok beleérezni magamat. Ha meg elképzelem, egyből az jut eszembe, hogy biztos nem fogom elég gyakran csinálni, és akkor a tudatalattim el is felejti, vagy majd jön egy negatív rezgés, és akkor már nem is kaphatom meg, amit szeretnék, pedig régebben nem volt semmi ilyen jellegű problémám. Ez most eléggé zavar, mert már nem is merek semmi jóra gondolni, mert tudom, hogy borzasztóan mesze áll tőlem, és tuti, hogy nem kapom meg. Miért van ez?

Kösz, hogy csak a témában jártasak válaszolnak!


2010. júl. 23. 18:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem azért, mert nem ezt kellene programoznod. Valószinüleg ez csak a következménye valamilyen másik problémának (mármint az, hogy nincs társaságod), és előbb azt kellene megoldani, onnan tudnál továbblépni.
2010. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért? szerintem azért, mert hihetetlen a magad számára is. Néha nehéz elképzelni azt, amit nem éltünk át. Az agykontroll szerint, ha nem tudjuk elhinni, akkor fokozatosan is lehetne: a jelenleginél egy kicsit jobbat programozni, majd mindig egy kicsit jobbat, míg eljutsz a célállapotig.

Önbizalom témában is körülnézhetsz. :)

2010. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösz a biztatást :) Csak ez így olyan lehangoló, hogy néhány héttel ezelőtt még egy csomó minden sikerült most meg már nem is hiszek benne. Lehet, hogy össze kellett volna írnom őket, csak attól féltem, hogy visszaolvasva már hülyeségnek tűnhet, és azt sem akartam...
2010. júl. 23. 21:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jól alkalmaztad a programozást: "...azt gondoltam, visszaolvasva már hülyeségnek tűnhet". Sikerült beprogramoznod magadat arra, hogy hülyeségeket gondolsz a vágyott dologgal kapcsolatban. Már eleve úgy indítottad, hogy "nem fontos", "hülyeség". Ilyenkor jön a következő: RESET, majd újrarak!
2010. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdésed után már írtad is a választ: "amiatt, hogy azt gondoltad, ez lehetetlen",amiatt így is történt.

Vagy: Azért jön a negatív érzés, mert "egyből az jut eszembe, hogy biztos nem fogom...".

És: "csak attól féltem, hogy visszaolvasva már hülyeségnek tűnhet" - így is lett!

Tehát ahhoz, amiket akartál programozni, ezeket az érzéseket kapcsoltad, ezért így is történt, ez valósult meg, azaz sikeresen programoztál.


Szerintem előbb fejben (bétában, teljesen éberen) gondold át, amit akarsz, el tudsz hinni, és utána állj neki programozni. Javaslom, ahelyett, ami nem megy, a céljadira konventráljál! Javaslom, olyasmit programozzál, ami szerinted lehetséges, és előbbre visz! (Majd egyre jobban megy, és ha eljutsz addig, hogy téged előbbre visz Dr. Joseph Murphy, akkor majd azt is jónak érzed.)

Azt is programozhatod önmagában, hogy gyakran fogod csinálni: kedvvel, kitartóan és sikeresen programozok...stb, akkor így is lesz.

"egyszerűen képtelen vagyok beleérezni magamat" - Ha nem tudod beleélni magadat, javaslom, próbáld csak vizualizációval vagy szavakat mondva magadban, nem muszáj az érzésekre koncentrálni. Van, akinek a hangok, van, akinek a képek és akinek az érzések útján megy jobban a programozás.

Az agykontroll nagyon jó módszer, de persze az eddig tudatalattiba "programozottak" megváltoztatásához idő, kitartás, türelem kell. Egy életmód talán, amin állandóan "dolgozunk", és egyre előbbre jutunk. Vannak, akik a tanfolyami sikerek után "kiszállnak", ahogy látják, hogy ezért sokat tenni is kell, és nem agykontrolloznak, pedig igazából hosszabb távon eredményes.

20.58

2010. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Tudom én, hogy csak hosszabb távon eredményes, de már eleve olyan lehangoló, hogy oké, akkor most programoztál, majd 4 hét múlva lesz valami... De holnap, meg holnapután semmi. Előre megmondják mindenre, hogy az csak majd lesz. A fejem meg most tiszta zavaros, mert idáig ha idáig a metróra szállás előtt 2 perccel jutott eszembe (csúcsidőben), hogy nekem hely kell, akkor arra nem kellett 4 hetet várnom, hanem ment egyből (nekem ez is siker, azelőtt eléggé szerencsétlen voltam, sosem volt helyem). Akkor minden mást ilyen egyszerűnek kéne tekintenem? Egyszerűen nem értem mi van velem... régen flottul ment minden, most meg azon akadok ki, amin még a kezdetekkor, de úristen, ha most ezt nem sikerül elérnem, akkor az egy újabb kudarc, és "jajj, de rossz lesz, amikor megértem, hogy ez sem jött össze". Már magam sem értem mi a bajom... kezd olyan lenni, mintha megőrülnék. Régen simán ki tudtam zárni minden gondolatot e fejemből a célomon kívül, és Isten-és-én-egyek-vagyunk alapon tudtam, hogy a legjobb pillanatban kapom meg, és nem kell rá hónapokig várnom, mert isten sem akar rá sokáig várni.


Á, jó így válaszolgatni, olyan önelemzésjellegű :)

2010. júl. 24. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:

20:58

a szemszínváltást hogy lehet fokozatosan? nekem már az is hihetetlen hogy kicsit világosabb lesz, pedig most épp ez a célom, és mivel elég makacs vok, nem fogok másik célt keresni ^^

2010. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

OFF:

Szemszínváltást?? Természetesen lehet, pl. ha kékből barna, akkor szerintem a kék elkezd zöldesbarnává válni és világosbarna, majd a kívánt árnyalatú barna. A fokozatosság egyszerűen csak úgy értendő, ahogy Neked a fejedben elképzelhető. Lehet, hogy Neked máshogy elképzelhetőbb, pl. a sarka (vagy a közepe) kezd el barnulni és fokozatosan barnább lesz, míg teljesen bebarnul. (Ha a közepe, akkor csigaszerűen megy tovább az új szín.)Van is egyébként egy ismerősöm, akinek a kék szemében van egy feltűnő barna folt, és az enyémben is van egy halványabb, ami viszont nem feltűnő. Talán így még jobb programozni, mert azt biztosan tudod, a legtöbb embernek nem teljesen egyszínű a szeme, lehet benne kisebb foltokban más árnyalat. Ha ennyire érdekel, nézz utána, nézz meg közelről felvételeken, vagy sajátodét, ismerősödét élőben. (De akkor ne lepődj meg, ha progizásra majd elkezd barnulni a szemed sarka!) Azt hiszem, a szem színének az erek színével van valami kapcsolata, és szerintem függ a pigmenttermelődéstől is (talán az árnyalata?), és ha ez így van, a pigmenttermelődést is fokozhatnád, ami viszont más változásokkal is jár a szervezetben, ezért csak óvatosan és ezeknek pontosan nézz előbb utána!!


Természetesen így is lehet, hogy ezt eldöntötted és kitartóan megcsinálod. De az első gondolatom az volt, hogy biztos, hogy ez olyan fontos, és érdemes ebbe ennyi energiát belefektetni? Amikor annyi fontos dolog van még, ez ennyit megér? Lehetne még kideríteni a mögöttes célodat. Előfordul, hogy valaki eléri amit akart, és meglepetésére mégsem teszi boldoggá, mert pl. mégsem tetszik a Julcsának, és ez volt a mögöttes célja. Mi az, amit valójában akarsz? Jól érezni magad a bőrödben, elégedettnek lenni magaddal, szemszíneddel? Én ezt programoznám!

Miért leszel szebb, jobb, boldogabb ha olyan a szemed színe? Pár napig keresném ilyenekre a választ, majd spontán beugrik.

Sok sikert!

20.58

2010. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

OFF 23.31nek még:

Mi lesz más az életedben, ha a szemed színe más lesz? (Ki milyen lesz hozzád, hogyan érzed magad...stb.) Csak azért is fontos előbb ezt a mögöttes célt megtalálni szerintem, mert reggel, amikor a tükörbe nézel, valóban látod a szemed színét meg teljesen magadat. De utána elmész otthonról, mással foglalkozol, tehát akkor mi változik?

Javasolnám inkább a mögöttes célt programozni, pl. hogy úgy érzed majd magadat és minden ennek megfelelően történik, hogy ehhez vezet. Persze tégy, ahogy jónak látod. :)

20.58

2010. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nos igazából nem szemszínt hanem hajszínt akarok váltani, csak szemet írtam mert hajra egyből írtátok volna a festéket, de most festem és nagyon macerás...


nem akarok szemléleten változtatni..ez régi célom, hogy miért? mert nekem ez tetszik, és nem akarom hogy más tetszen, mert az nem én lennék...

másrészt azért akarom ezt mert eddig nem sikerült hiába próbáltam, , és tesztelni akarom az agykontrollt, ha már ez sem nem megy hogy gyógyíthatnám meg magam? vagy hogy hihetnék abban hogy bármi is sikerül? hiszen ennél egyszerűbb már szinte nincs is...

2010. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!