Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll egymásnak programo...

Agykontroll egymásnak programozás help?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni valaki ügyes és kitartó embertől, hogy programozzunk egymásnak. Állítólag másról könnyebben el tudod hinni, hogy sikereket ér el. :) Elég sürgős lenne, mert júniusban záróvizsgázom, és gondjaim vannak. (Szkeptikusok most szépen kérem kivételesen tényleg kíméljenek már.)
2011. máj. 23. 00:20
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem ez így másra nem működik. Lehet sokkal nehezebb magadról elhinni de az legalább annyival hatásosabb.
2011. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak saját magadnak tudsz bemagyarázni dolgokat, másnak nem. Azt is csak akkor ha elhiszed
2011. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Killgun ***** válasza:
Tanulj!Mindent nem lehet ezotériával megoldani :') am nem vagyok szkeptikus,de a tanulásra figyelj.Stimuláld az agyad energiával...Ennyi nekem bevált.
2011. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!