Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Leírnátok agykontrollos...

Leírnátok agykontrollos sikereiteket nekem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 21:47
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ez nagyon vicces, vagy inkább elszomorító?! Felháborító, hogy mágiának merik ezt mondani. Ki mondja ezt az egyház? Aki évezredek óta vezeti a népet az orránál fogva, bort iszik és vizet prédikál?! Na ne viccelj!

Mindegy nem érdemes ezen rágódni. Az agykontrollhoz hasonló gondolkodású könyveket olvastam, és olyan mértékben teszik jobbá az embert ezek a könyvek, hogy azt előtte el sem tudtad volna hinni. véleményem szerint mindenkinek úgy kéne gondolkodnia, ahogy ezek a könyvek leírják. Én Louise L. Hay Éld az életed! című könyvét ajánlom (egyébként). Nem tudom elképzelni, hogy a Földön hogy lehetnék még csak racionális gondolkodású emberek, aki úgy gondolkozik, az magára vessen.

Ezeknek a könyveknek a lényege az, hogy jobb ember legyél, hogy a pesszismista gondolataidat optimistára változtasd és az, hogy megtanuld a gondolataiddal irányítani az életed! Hatalmasat tudsz fejlődni, nemcsak mentálisan, hanem anyagilag, és mint ember.Na és végül, hogy a kérdésre is válaszoljak, jelenleg 16 éves gimnazista vagyok és ezek a könyvek megtanítanak kezelni az élethelyzeteket, és boldogabbá tenni, érdeklődőbbé a természet, az ember és a lelki javak iránt is. Szerintem az egyik legnagyobb ajándékokat kaptam ezekkel, a tudásvágyat, szeretet, boldogságot és az élet minden örömét. Mindenképp olvassatok utána. Köszönöm.

2010. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!