Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Leírnátok agykontrollos...

Leírnátok agykontrollos sikereiteket nekem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2010. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

én nekem egyszer bejött :D az egyik lányt be akartam égetni!

irtó jó volt!

2010. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
ÉN TANULTAM AGYKONTROLLT José Silva könyvéből, a címe Agykontroll. Keress rá a neten, rendeld meg ha kell, nagyon izgalmas. Csak keresztény vagyok, és rájöttem egy pap könyvéből, hogy ez mágia. Hogy miért, ahhoz azt a könyvet is el kell olvasni. Jóhiszeműen tévedtem rá, de valóban veszélyes. A matek ketteseim után egy agykontrollos módszerrel tele voltam csillagos ötösökkel. Ezenkívül, amire még használtam az az auralátás és a gyorsabb elalvás.
2010. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A rossz tanulóknak és a betegeknek ajánlom, mert engem kigyógyított egy ideig az allergiából.
2010. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mágia? :O
2010. júl. 24. 18:30
 6/11 anonim válasza:
király
2010. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mágia, hanem az elme ereje.

Épp az ilyen téveszmék elkerülése végett a ingyenes az agykontrolltanfolyam a vallásoktatóknak, papoknak, rabbiknak, apácáknak. Úgy tudom, hogy Argentinában még egy püspök(!) is népszerűsíti ezt a módszert.


Egyébként José Silva könyve valóban vitatható teológiai szempontból, de pl úgy tudom hazánkban rengeteg ateistát tett templomba járó hívővé (nem vallási fanatizmusra kel lgondolni, hanem az AK ugye feszeget ilyen témákat, hogy lélek, lélekvándorlás meg ilyesmi).


Amúgy a kérdésre válaszolva, én kilábaltam a depressziómból. Nem kell túlzásba vinni, és akkor nem lesz semmi baj.

2010. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! :)
2010. júl. 26. 10:03
 9/11 anonim válasza:

Még gimiben a 2000 méteres futás előtt hosszú hetekig nem tesiztem, csak minden nap elmondtam magamban párszor, hogy meg tudom csinálni. És az egy évvel korábbi eredményemhez képest két percet javítottam. 10:20-ról 8:20-ra.

De amugy minden nap bicikliztem 5-6 km-t, lehet amiatt :P

2010. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem parázom annnyira a vizsgáktól, jobban érzem magam a bőrömben, könnyebb felvállalni a hibáimat, magabiztosabb a fellépésem, jobban tudok koncentrálni a számomra fontos dolgokra. De amúgy tanfolyamon nem voltam, csak mp3-makat hallgattam, meg a könyveket olvastam. Egyszer majd elmegyek arra is.


És, ami a legjobb, elköltözött a hangos felsőszomszéd! :D

2010. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!