Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van az, hogy ha megeszek...

Miért van az, hogy ha megeszek 2-3 hamburgert a McDonald's-ban megfájdul a gyomrom, ráadásul jól sem lakok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 22:56
1 2
 11/19 Sosetom ***** válasza:
30%
Mert szemét kaját eszel és a szervezeted jelez hogy neked ez rossz. Ennyire egyszerű. Soha ne egyél gyors kaját, nem egészséges.
2018. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem elég erős gyomrom van( és furcsa ízlésem, pl. kovászos uborka után a tej meg sem kottyan) úgyhogy a hasam nem fáj tőle,de a múltkor lecsúszott egy McChicken menü nagy krumplival... kijöttünk a férjemmel.. beültünk a kocsiba,és úgy éreztem, mintha semmit nem ettem volna. Szóval szerintem nehéz a mekivel jól lakni, mert szemétből van, és nincs túl sok tápértéke... max fél óra,és újra éhes az ember
2018. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%

Érdekes, Nekem még soha sem volt bajom a Mekis kajától.

Nekem elég 1 sajtburger is és jól lakom vele. Ha csak sajtburgert eszem akkor 1-2-eszek és egésznap tele vagyok.

Egyáltalán nem szemét kaját árul a Meki.

Veled van a baj!!!

2018. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

Amikor jó sok ideje nem jártam mekiben/burger kingben, és ismét betérek... ugyan ez.. bár én 2-3 helyett többet is le szoktam néha nyomni


Amikor hozzáedződtem/szoktam, mert mondjuk haver állandóan oda akart bemenni, akkor nem volt tőle bajom


Amúgy még a hangyák se zabálják fel ezeket a műanyag akármiket. Tudnak valamit, amit mi nem...

2018. ápr. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 4571 válasza:
0%
Ez egy épített élelmiszer, senki ne higgye hogy ez szín tiszta minőségi hús, itt minden szemetet ledarálnak adalék anyagokkal feljavítják és mehet a "parasztoknak" Csak szemetet lehet olcsón árulni. A minőséget ha tetszik ha nem meg kell fizetni és ez nem az. Kb 9 éve ettem utoljára ezt a szemetet és hasonlóan jártam mint te egész nap egy kőtömböt éreztem a gyomromban. Rá próbáltam még 1x és ugyan ez. Így soha többet a gyerekemnek meg tiltom és nem is vittem akár hogy könyörgött. Azóta felnőtt utána nézett a dolgoknak és azóta azt mondja köszi apa hogy nem engedted hogy ezt a szemetet egyem.
2018. ápr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
58%

"Miért van az, hogy ha megeszek 2-3 hamburgert a McDonald's-ban megfájdul a gyomrom, ráadásul jól sem lakok?"


A gyomorfájást ajánlott minél előbb kivizsgálni, nehogy valami komoly betegség előjele legyen, vagy valamilyen allergia legyen.


Az, hogy nem laksz jól akár szintén egy betegség előjele is lehet, vagy akár valamilyen evés zavarra vezethető vissza, vagy nem ettél már régóta, és az a kajamennyiség kevés a jól lakáshoz, vagy gyorsan eszel, és a szervezetednek nincs ideje jelezni, hogy már jól laktál, vagyis ehhez jóval több információ kell.

2018. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%

#10-esnek Olaszországban elég sok Mc Donald’s bezárt.


Miért vagy éhes utána? Mert elkövetik azt a trükköt, hogy cukrot (meg még ki tudja mit) tesznek még olyan ételbe is amibe nem gondolnád. A cukor serkenti a máj működését és effektíve éhesebb leszel tőle = nagyobb menüt fogsz legközelebb kérni.


Egy ismerösőm dolgozott vagy 10 éve mekiben, akkor a sültkrumplinál az volt az előírás, hogy sütés előtt cukros vízbe áztatták, szóval még az is cukros volt amire nem gondolnál, persze azt elnyomták plusz sóval, így 1 adag só helyet megettél 1 adag cukrot + 1 adag sót amivel elfedték az édes ízt, + 1adag ami amúgy is kéne.

2018. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%

Egyél Gyros-t.

Jobban jársz:

-árban is,

-mennyiségben is,

-talán még minőségben is.

És jól is laksz.

2018. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Röcsögei Péter ***** válasza:
79%
Több ismerősöm, aki főétkezésként evett mekiben, gyomorfekélyt kapott. Nem mondom, hogy nem finomak azok a kaják, de max évente egyszer eszem hambit, vagy hasonlót, mert szintetikus. Nem hasznosul belőle semmi tápanyag, csak munkája van vele a szervezetetnek, amíg átmegy rajtad. Sok káros anyag viszont lerakódik a szervezetedben belőlük. Talán olyan jelenség is van, hogy termelődik a gyomorsavad a megevett kajával arányosan, de nem tudja teljesen feloldani azt, amit megettél, ezért a gyomor falát kezdi ki.
2018. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!