Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van az, hogy ha megeszek...

Miért van az, hogy ha megeszek 2-3 hamburgert a McDonald's-ban megfájdul a gyomrom, ráadásul jól sem lakok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Talán meg normális szervezeted van, ami jelzi, hogy neked nem erre van szükséged? (Ezzel nem azt mondom, hogy akinek nem fájdul meg a hasa, annak ne lenne normális.)


Csak mert sok kalóriát eszel (nem mintha tudnám, mennyi egy mekis hamburger, akár megközelítőleg), még simán maradhatsz éhes, az ember jóllakása trükkös dolog. Én a szénhidrát kalóriáktól nem szoktam jóllakni s magában a zsírkalóriáktól sem. Ha nincs az ételben elég fehérje, várhatóan éhes maradok, ha 2500 kcal, akkor is.

2018. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem csodálom a dolgot. Erősen fűszerezett, ráadásul a szószuk is elég erős. Egyszerűen nem bírja a gyomrod. Csinálj saját magadnak hamburger húspogácsát, azzal jársz a legjobban!
2018. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is fáj a hasam tőle sokszor de nekem sokmindentől. Van amikor semmi bajom tőle, máskor meg a nap hátralévő részét végigszenvedem. Nálam IBS-t diagnosztizáltak, úgyhogy semmi bajom, minden leletem negatív lett.

Jóllakni én se tudok, amikor elmúlik az éhségérzet mekitől (4 sajtburger után) akkor már hányingerem van, teltségérzetem, de nem az az igazi jóllakottság érzés van meg.

2018. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Mert rosszminőségű moslék az egész. Umdorító minőségű húsból van, cukros finomított szénhidrátból készült tartósítósueres zsömleben. Erős ízű szószokkal amik a.jó isten tudja miből készültek. Plusban 1cszelet ecetes uborka vagy vacak lapsajt. Ez egy sz@r már bocsánat. Ilyet akkor eszik az ember ha háború van és nincs más. 😣 akinek kicsit isnérzekenyebb a gyomra megfajdul a nem belevaló dolgoktól. Nem meglepő.
2018. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Ha csak 2-3 darbot eszel, nem csodálom. Úgy legalább hatot kell, hogy ne fájjon tőle a gyomrod.
2018. ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Azért fáj a gyomrod, mert szerintem nagyon éhes vagy, hirtelen gyorsan eszel, mellesleg amilyen kicsik gyakran a levegőt harapod :D


Azért nem laksz jól, mert szinte üres kalória, nincs benne semmi tartalmas.

2018. ápr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Mert szemét, semmirevaló kaja.

Az összes ilyen moslékgyárat lebontani, helyét felszántani, sóval behinteni.

2018. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Menj el orvoshoz!
2018. ápr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kensz válasza:
66%
Azért mert ha egy 2literes PET palackot elrágcsálsz kb ugyanott vagy...
2018. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Én itt dolgozom.... az én gondolatom ez!!! A Mc Donald’s egy hatalmas világcég azt tanultam tréningen hogy soha nem zárt meg be sehol a világon, csak úgy ha megnyitottak egy másikat ugyan abban a városban egy a regitol forgalmasabb helyen.

Szerintem hirtelen etted.... vagy nagyon meleg volt v mi ilyesmi...

Azért nem laksz jól vele mert mű az egyesz étel...minden termeket készen kapunk, zsemle fagyasztott, hagyma, uborka készen van feldolgozva és hűtve zacskóban érkezik. A hús az 100% os, mármint a marha húsok és a legend. A többi az mix vagy hogy is mondjam.

És külföldön dolgozom sokáig ezt ettem de már nem fogyasztok ilyet

Jó a pénz ezzel vagyok itt és rugalmas a beosztás mást is lehet csinálni. :)

2018. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!